بازی

آهنگساز بازی Starfield در مورد عظمت جهان آن صحبت می‌کند

آهنگساز بازی Starfield در مورد عظمت جهان آن صحبت می‌کند

به تازگی آهنگساز بازی Starfield یعنی Inon Zur در یک مصاحبه‌ی طولانی در مورد این بازی صحبت کرده است. Zur معتقد است که بازی Starfield اثری استثنائی خواهد بود.

بازی Starfield یکی از غایبان بزرگ رویداد خود بتسدا (Bethesda) با نام QuakeCon و حتی رویداد بزرگ Gamescom بود. با این حال آهنگساز بازی در مصاحبه‌ای جدید با کانال یوتیوب Nikhil Hogan Show در مورد این بازی صحبت کرده است. Inon Zur در جهان بازی‌های ویدیویی سابقه‌ی قابل توجه‌ای دارد و آهنگساز عناوینی مثل Baldur’s Gate II: Throne of Bhaal ،Fallout: New Vegas ،Dragon’s Dogma و Dragon Age: Origins بوده است.

وقتی در جریان این مصاحبه از Zur در مورد بازی Starfield سوال شد، او در این باره گفت:

Starfield یک بازی عمیق و فلسفی است. من نمی‌گویم که پس از تجربه‌ی Starfield انسان متفاوتی خواهید بود، اما قطعا یک دیدگاه جدید نسبت به زندگی خواهید داشت. شاید وجود خود را با دید عمیق‌تری درک کنید.

تبلیغات

از نظر اندازه، Starfield بازی بسیار عظیمی است. این بازی حداقل دو برابر بزرگ‌ترین بازی بتسدا پیش از این است. با این حال هسته‌ی مرکزی Starfield فرضیه‌ی اصلی آن و پرسیدن سوال‌های بزرگ و تلاش برای پاسخ دادن به آن‌ها است. این بازی بیشتر از یک شوتر یا یک نقش‌آفرینی دیگر است. Starfield واقعا قدمی شجاعانه به سمت جهانی بر میدارد که فلسفی‌تر است.

Starfield در مورد جلوه‌های بصری یا گیم‌پلی نیست، اگر چه هر دوی این‌ها عالی هستند. بازی Starfield در مورد داستان و قابلیت نوشتن داستان شخصی خود در این جهان است. اگر مایل به پرسیدن سوالی باشید، جواب آن در جهان Starfield پیدا خواهد شد.

بازی Starfield اولین آی‌پی جدید بتسدا در بیست و پنج سال گذشته است. این بازی در تاریخ نامشخصی از نیمه‌ی اول سال 2023 برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

عمو فیل کبیرMahyarMsmmeysambBigArmool@alistarInvisible bearded userامیر حسینM.KhPlayground Gamesعلیscorpionesامیر گیمرmhmteamamir_hasanpoorsorenaMMYKINGEMINEM FANfarshadxچپ دستETERNAL_MAN (از بن بازگشته)more

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا