هاست پرسرعت
بازی

آهنگساز Banjo-Kazooie ساخت نسخه جدید را محتمل نمی‌داند

آهنگساز Banjo-Kazooie ساخت نسخه جدید را محتمل نمی‌داند

این اتفاق نظر میان تقریباً تمام هواداران قدیمی Banjo-Kazooie وجود دارد که بدون حس طنز و شوخ‌طبعی منحصربفرد این مجموعه، نمی‌توان بازی جدیدی از آن را تصور کرد.

تبلیغات

سال‌ها پیش و زمانی که نمادهای دنیای بازی‌ها، اکثراً شخصیت‌هایی بودند که در عناوین پلتفرمر حضور داشتند، Banjo-Kazooie یکی از بازی‌های جذاب و خوش رنگ و لعابی بود که ساعت‌ها بازی‌بازان را محذوب خود نگه می‌داشت. اگرچه استودیوی ریر (Rare)، پس از اینکه تحت مالکیت مایکروسافت درآمد هرگز نتوانست خاطرات قدیم را همانقدر تاثیرگذار تکرار کند اما بازیکنان نسل‌های قدیمی‌تر، همچنان به عرضه نسخه جدید این مجموعه امیدوارند.

به تازگی و به مناسبت سالروز ۲۵ سالگی فرنچایز Banjo-Kazooie، وب‌سایت Video Games Chronicle با گرنت کرخوپ (Grant Kirkhope)، آهنگساز سری مصاحبه‌ای ترتیب داده و حرف‌هایی که از وی دریافت کرده است، برای انتشار یک نسخه جدید، چندان امیدوارانه نیستند. کرخوپ می‌گوید:

من احساس می‌کنم باید تیمی تشکیل دهیم که از همان حس شوخ‌‌طبعی که قبلاً داشتیم، برخوردار باشد و این کار سختی است. فکر می‌کنم که اگر رِیر افرادِ مناسبی با این مشخصات پیدا کند، از همکاری با آن‌ها استقبال خواهد کرد ولی احساس نمی‌کنم که چنین تیمی وجود داشته باشد. علاوه بر این، قانع نشده‌ام که مخاطبان نیز پذیرای آن حال و هوا باشند.

گرنت کرخوپ

بعد از عرضه Rare Replay، فرنچایز Banjo-Kazooie در سکوتی طولانی فرو رفته است. اگرچه Rare Replay درواقع کلکسیونی از بازی‌های قدیمی استودیو رِیر محسوب می‌شد اما اگر بخواهیم به دنبال آخرین نسخه ساخته شده از سری بگردیم، باید به Banjo-Kazooie: Nuts and Bolts اشاره کنیم که در سال ۲۰۰۸ و برای Xbox 360 عرضه شد.

البته شایعاتی که سال گذشته منتشر شدند، به ساخت یک بازی جدید از این سری توسط استودیویی غیر از رِیر اشاره می‌کردند. هرچند که هواداران مشتاق دیدن نسخه دیگری از Banjo-Kazooie هستند اما شاید اگر قرار بود این اتفاق بیفتد، سازندگان به سراغ آهنگساز کهنه‌کار مجموعه می‌رفتند و او از جریان، خبر داشت.

منبع: GamingBolt

Ashen undead the bearerTahaicmarioاپوزوسیون gsxrامیر حسینABDVDholidayM8PP0meysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا