هاست پرسرعت
بازی

آواتار 2 با عبور از مرد عنکبوتی به جایگاه ششمین فیلم پرفروش تاریخ سینما رسید

آواتار 2 با عبور از مرد عنکبوتی به جایگاه ششمین فیلم پرفروش تاریخ سینما رسید

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم Avatar: The Way of Water یک گام به فروش ۲ میلیارد دلاری در گیشه جهانی نزدیک‌تر شده است. ددلاین گزارش داد که فروش جهانی فیلم آواتار 2 به ۱.۹۳۰ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد که این فروش شامل بیش از ۵۷۶ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۱.۳۵۳ میلیارد دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود. بدین ترتیب فیلم Avatar 2 با عبور از فیلم Spider-Man: No Way Home با فروش بیش از ۱.۹۲۱ میلیارد دلار به ششمین فیلم پر فروش تاریخ سینما تبدیل شد.

همچنین قابل انتظار است که فیلم Avatar: The Way of Water به‌زودی به فروش بیش از ۲ میلیارد دلار دست پیدا کند تا به ششمین فیلمی تبدیل شود که به این موفقیت دست پیدا کرده است. صد البته اکران در کشور چین نقش زیادی در موفقیت تجاری فیلم آواتار ۲ داشته است؛ این در حالی است که فیلم Spider-Man: No Way Home بدون بازار کشور چین به چنین فروشی دست پیدا کرده بود. در هر حال فروش موفق فیلم Avatar 2 باعث شد تا ساخت دنباله‌های فیلم آواتار قطعی شوند.

فیلم Avatar 3 در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ (۳۰ آذر ۱۴۰۳)، فیلم Avatar 4 در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۶ (۲۷ آذر ۱۴۰۵) و فیلم Avatar 5 در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۸ (۲ دی ۱۴۰۷)، ‌روی پرده‌های سینما خواهند رفت. وظیفه کارگردانی تمامی قسمت‌های جدید فیلم Avatar بر عهده جیمز کامرون خواهد بود. علاوه‌‌بر کارگردانی، کامرون به‌همراه جاش فریدمن، ریک جافا، آماندا سیلور و شین سالرنو، وظیفه نوشتن هر چهار دنباله فیلم آواتار را نیز بر عهده دارد.


مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا