هاست پرسرعت
بازی

آپدیت بعدی Battlefield 2042 سیستم Specialist را تغییر می‌دهد

آپدیت بعدی Battlefield 2042 سیستم Specialist را تغییر می‌دهد

آپدیتی که بالاخره سیستم نه چندان محبوب و جنجالی Specialist بازی Battlefield 2042 را به کلاس‌ها تغییر می‌دهد هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد.

تبلیغات

استودیوی دایس (DICE) از آپدیت 3.2 بازی Battlefield 2042 پرده برداشته است. این آپدیت قرار است سیستم Specialist بازی را تغییر دهد. پس از عرضه‌ی این آپدیت شاهد بازگشت سیستم کلاسیک کلاس‌های Battlefield خواهیم بود. یکی از مشکلات اصلی طرفداران Battlefield با Battlefield 2042 همین عدم وجود یک سیستم کلاس بود که باعث شد تا بازی از ریشه‌های خود فاصله‌ی زیادی بگیرد.

در کنار این تغییر روی یکی از سیستم‌های اصلی بازی، این آپدیت نقشه‌ی Breakaway را هم کاملا تغییر می‌دهد. این تغییر قرار است چندین پرچم جدید را به این نقشه اضافه کرده و هم‌چنین پرچم Outlook را حذف کند. در زمینه‌ی سلاح‌ها هم قرار است شاهد اضافه شدن سه سلاح جدید با نام‌های M39 EMR ،MTAR-21 و PP-2000 باشیم. چند افزودنی جدید به سلاح‌ها از جمله یک دوربین گرمایشی هم به بازی اضافه خواهند شد.

بازی Battlefield 2042 در حال حاضر برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم PC در دسترس است. اخیرا شاهد انتشار آپدیت 3.1.2 برای بازی بودیم که سلاح‌های بیشتری را به حالت Portal اضافه کرد. شما می‌توانید جزئیات کامل آپدیت 3.2 را از طریق این لینک مطالعه کنید.

Parham_ShEzio Auditore da FirenzeBehzaad

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا