هاست پرسرعت
بازی

آپدیت جدید God of War Ragnarok کرش‌های نسخۀ PS4 را برطرف می‌سازد

آپدیت جدید God of War Ragnarok کرش‌های نسخۀ PS4 را برطرف می‌سازد

آپدیت جدید بازی God of War بیشتر تمرکز خود را روی نسخه‌ی پلی استیشن 4 می‌گذارد. کرش‌‌هایی که به هنگام باس فایت اول، مواقع تصادفی و به هنگام استفاده از هدست پلاتینوم سونی رخ می‌دادند حالا برطرف شده‌اند.

یک آپدیت جدید برای ساخته‌ی آخر سانتا مونیکا (Santa Monica) یعنی God of War Ragnarok در دسترس قرار گرفته است. جزئیات این آپدیت حاوی هیچ اسپویلری نیستند و روی رفع مشکلات فنی پلی استیشن 4 تمرکز می‌کنند. مشکلاتی که پیش از این روی پلی استیشن 5 رفع شده بودند.

این به معنای رفع کرش‌هایی است که در بازی رخ می‌دهند. یکی از این کرش‌ها ممکن است پس از به پایان رساندن باس اول بازی رخ دهد. یک کرش هم به هنگام استفاده از هدست پلاتینوم سونی رخ می‌دهد و دیگر کرش به صورت تصادفی در طول بازی رخ می‌دهد. آن‌هایی که در کشور لهستان بازی را به صورت فیزیکی خریدند هم حالا می‌توانند از دوبله‌ی لهستانی بازی لذت ببرند.

تبلیغات

البته برای بهره بردن از زبان لهستانی باید خود بازی و آپدیت آخر آن را به صورت کامل نصب کنید و سپس بازی را از اول اجرا کنید. در غیر این صورت خبری از صوت یا زیرنویس برای دیالوگ‌های بازی نخواهد بود. بازیکنان پلی استیشن 5 تغییر خاصی را پس از این آپدیت حس نخواهند کرد.

بازی God of Ragnarok در حال حاضر به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است. شما می‌توانید از طریق این لینک نقد و بررسی ما را مطالعه کنید.

UNCLE ARTURh00manEA GAMERBoogimanDARKSIRENFernandoInvisible bearded userKratosm.rezaEzio Auditore da Firenzeگیمر غمگینsiavashmh.pAlimjLonesome guyامیرMohsenj74god of war

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا