هاست پرسرعت
بازی

آپدیت 2.001 بازی God of War Ragnarok منتشر شد؛ عدم رفع باگ سطح سختی

آپدیت 2.001 بازی God of War Ragnarok منتشر شد؛ عدم رفع باگ سطح سختی

آپدیت 2.001 بازی God of War Ragnarok در شنبۀ همین هفته منتشر شد، اما لیست تغییرات این به‌روزرسان در دسترس نیست.

تا به این لحظه مشخص نشده است که به‌روزرسان 2.001 به چه منظوری انتشار یافته است. متأسفانه به نظر نمی‌رسد که آپدیت مذکور، باگ رایج سطح سختی که بسیاری با آن دست و پنجه نرم می‌کنند را برطرف کرده باشد.

تبلیغات

از قرار معلوم، این آپدیت تنها برای دارندگان پلی استیشن 5 منتشر شده است. با توجه به اینکه حجم این به‌روزرسانی بالغ بر 200 مگابایت بوده است، طرفداران امیدوار بودند که استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) مشکل عدم امکان تغییر سطح سختی در میانۀ بازی را رفع کرده باشد، اما این‌چنین نیست؛ چون از زمان انتشار بازی، گزارشاتی از سوی بازیکنان منتشر شده است مبنی بر اینکه علی‌رغم تأیید وجود قابلیت تغییر سطح سختی در میانۀ بازی، تغییرات اعمال نمی‌شوند و بازیکنان مجبور به یافتن راه‌های جایگزینی شده‌اند که هیچ‌کدام جوابگو نیستند.

گمان می‌رود که آپدیت 2.001 جایگاه فهرست ابتدایی را تغییر داده باشد، اما کاربران ردیت (Reddit) این موضوع را رد و اشاره کرده‌انده که پس از اولین استفادۀ بازیکن از ذخیرۀ بازی، جایگاه منو تغییر می‌کند. این موضوع از زمان انتشار به همین صورت بوده است.

A SlashUNCLE ARTUR❤GOD OF WAR❤...Eternal...یوهانKratos💙Ragnarök is here❄Tlou part 2 game of the centuryEzio Auditore da FirenzeOld blacksmithJinxامیرainzInvisible bearded userDARKSIRENMohsenj74

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا