هاست پرسرعت
بازی

آیا توسعه Marvel’s Wolverine در حال شتاب گرفتن است؟

آیا توسعه Marvel’s Wolverine در حال شتاب گرفتن است؟

ساخت عنوان Marvel’s Wolverine از استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) با جابجایی پرسنل کلیدی از Spider-Man 2 به این بازی، شتاب بیشتری می‌گیرد.

تبلیغات

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار Marvel’s Spider-Man 2، اینسامنیاک گیمز در حال آماده شدن برای پروژه بعدی خود با الهام از کاراکتر محبوب دنیای مارول، یعنی ولورین است.

تامی مان (Tommy Mann)، یک انیماتور ارشد که نقش مهمی در زنده کردن Spider-Man 2 داشت، به تیم سازنده Wolverine منتقل شده است و همین موضوع، نشان‌دهنده تشدید تلاش‌ها است.

اگرچه گزارش‌های اولیه حاکی از انتشار بازی در اواخر سال آینده بود، اما به دلیل اعتصاب نویسندگان در صنعت بازی‌های ویدیویی که می‌تواند استودیوهایی مانند اینسامنیاک را نیز تحت تأثیر قرار دهد، تاخیرهای احتمالی وجود دارد.

عنوان Marvel’s Wolverine جدیدترین قسمت از تلاش اینسامنیاک برای اقتباس از قهرمانان دنیای مارول در بازی‌های ویدیویی است. انتظار می‌رود این بازی دارای یک جهان نیمه باز، شبیه به God of War باشد و مخاطبان بزرگسال را با روایتی بالغ هدف قرار دهد.

والت ویلیامز (Walt Williams)، که به خاطر کارش در Spec Ops: The Line شناخته می‌شود، سکان کارگردانی بازی را بر عهده دارد و وعدۀ فیلمنامه‌ای کامل را به طرفداران داده است.

آیا توسعه Marvel’s Wolverine در حال شتاب گرفتن است؟

نظر شما در این باره چیست؟

منبع: Wiki of Nerds

XerexplaycactusNimaamir_hoseinABDVDGhostAQUARIUSgorbeamSepehrهادی صفائیEllie terminatorMehran.BaSpider-ManGBarminWolfBlack Swordsman™️EllieMax22S Ghost of Spartamore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا