بازی

آیا طرح‌های هنری درون The Last of US Part 1 به بازی بعدی ناتی داگ اشاره دارند؟

آیا طرح‌های هنری درون The Last of US Part 1 به بازی بعدی ناتی داگ اشاره دارند؟

طرفداران در ریمیک The Last of US Part 1 به تصاویری با تم فانتزی برخورده‌اند و برخی حدس می‌زنند که این طرح‌های هنری مربوط به آی‌پی جدید ناتی داگ هستند.

بیش از یک دهه می‌شود که استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) آثار بی‌نظیری را در اختیار گیمرها قرار داده و برای کدام از آن‌ها، نظرات منتقدین را به خود جلب کرده است. انتظار می‌رود این رویه حفظ شود و با هر آی‌پی جدید، انتظارات از این استودیو بیشتر هم می‌شود.

عنوان The Last of Us Part 1 در هفتۀ گذشته برای پلی استیشن 5 عرضه شد و به نظر می‌رسد که تصاویری درون آن وجود دارد که کنکجاوی طرفداران را برانگیخته و برخی از آن‌ها را متقاعد کرده است این طرح‌های هنری مربوط به آی‌پی بعدی ناتی داگ هستند.

تبلیغات

تصاویر مذکور را در ادامه مشاهده می‌کنید:

نکتۀ قابل توجه این است که ناتی داگ پیش از این نیز به این شیوه به بازی‌های آیندۀ خود اشاره کرده است. به عنوان مثال، بازی Uncharted 3: Drake’s Deception شامل پوستری از The Last of Us می‌شد. از سوی دیگر، مدتی پیش در میان طرح‌های هنری انجام شده توسط یکی از طراحان ناتی داگ در Artstation، شاهد چندین طرح مفهومی فانتزی با تم قرون‌وسطی بودیم.

نیل دراکمن (Neil Druckman)، رئیس استودیوی ناتی داگ و کارگردان The Last of Us، پیش از این اعلام کرده بود که روی یک پروژۀ جالب کار می‌کند، در حالی که بقیۀ اعضای تیم در حال توسعۀ یک اثر آنلاین در جهان The Last of Us هستند. همچنین، طبق بیانیه‌ای قدیمی، قالب کلی داستان The Last of Us Part 3 انجام شده است و احتمالاً در آینده شاهد این بازی نیز باشیم.

Max22vahid gamerMsadeq361jokerHerfeiymeysambAlbertA,shامیر گیمرInvisible bearded user(Squatlatex(Old man editionM.KhKratos Millermahdi12345هادی صفایی@alistarEllie TerminatorPARASITE EVE 2Mohsenj74riversidemore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا