بازی

اتمام فیلم‌برداری بخش نخست پروژه Avatar 4

اتمام فیلم‌برداری بخش نخست پروژه Avatar 4

در حالی که هنوز فیلم آواتار 2 در سینما اکران نشده است، اما فیلم‌برداری بخشی از پروژه Avatar 4 به اتمام رسیده است.

فیلم Avatar در سال 2009 رقم‌زننده انقلابی در جلوه‌های ویژه بود که منجر شد تا به فروشی بالای 2 میلیارد دلار دست پیدا کرده و همچنان در صدر لیست پرفروش‌ترین عناوین تاریخ سینما قرار داشته باشد. همین موضوع باعث شد تا جیمز کامرون (James Cameron) تصمیم بگیرد که 4 فیلم دیگر نیز برای این مجموعه تهیه کرده و جهان پاندورا را بیش از پیش گسترش دهد.

با این حال علی‌رغم این که هنوز دومین فیلم از این مجموعه در سینما اکران نشده و تا تاریخ 16 دسامبر (25 آذر) باید صبر نماییم، اما تهیه‌کننده این مجموعه یعنی جان لانداو (Jon Landau) در گفت و گو با خبرگزاری ورایتی فاش کرده که فیلم‌برداری بخش نخست پروژه Avatar 4 پایان یافته است. او همچنین اضافه کرد که تاخیر به وجود آمده برای دنباله‌های فیلم آواتار به دلیل استفاده از تکنولوژی‌هایی بوده که ساخت این پروژه‌ها را به تاخیر انداخته و همین مسئله باعث خواهد شد تا بینندگان اثری را تجربه نمایند که تاکنون همانند آن در سینما به تصویر کشیده نشده است.

او و جیمز کامرون در جریان جشنواره فیلم بوسان در کنار پخش 15 دقیقه از فیلم آواتار 2 اعلام نمودند که آن‌ها مشغول به کارگیری فناوری‌های بسیار نوین و پیشرفته‌ای هستند که به ساخت دنباله‌های بعدی نیز کمک به‌سزایی خواهد کرد.

تبلیغات

با توجه به این که هرروزه انتظارات سینماگران از این مجموعه افزایش می‌یابد، باید صبر کرد و دید که پس از گذشت بیش از یک دهه، این کارگردان مشهور سینما با آواتار 2 چگونه می‌تواند فاصله ایجاد شده بین فیلم اول و دوم را پوشش داده و در نهایت چه فروشی را در گیشه سینما رقم خواهد زد.

فیلم Avatar 4 برای اکران در تاریخ 18 دسامبر 2026 (27 اذر 1405) در نظر گرفته شده است.

منبع: کولایدر

DARKSIRENAmir Ringomohsen62هادی صفایی

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا