هاست پرسرعت
بازی

اتمام Assassin’s Creed Mirage بین ۲۵ تا ۳۰ ساعت طول می‌کشد

اتمام Assassin’s Creed Mirage بین ۲۵ تا ۳۰ ساعت طول می‌کشد

اتمام بازی Assassin’s Creed Mirage تقریبا ۲۵ ساعت به طول خواهند انجامید، البته اگر به دنبال تکمیل تمام جنبه‌های بازی نباشید.

تبلیغات

در مصاحبه ای با یک یوتوبر فرانسوی، فابیان سالومون (Fabian ،Salomon)، تهیه کننده یوبیسافت (Ubisoft)، تایید کرد که در طول آزمایش‌های داخلی، برای اکثر بازیکنان حدود ۲۰ ساعت طول می‌کشد تا Mirage را بدون انجام کار‌های اضافی تمام کنند.

سالومون در این‌باره گفت:

ما در یوبیسافت تست‌های داخلی زیادی انجام می‌دهیم، این بخشی از فرآیند است. ما واقعاً می‌خواهیم تا حد امکان به بازیکنان نزدیک شویم، بنابراین می‌گوییم که میانگین آخرین زمان‌هایی که دریافت کردیم حدود ۲۰ تا ۲۳ بود. البته اگر بخواهید تمام چیزی که بازی به شما عرضه می‌کند را ببینید، حدودا تا ۳۰ ساعت نیز می‌تواند طول بکشد.

برای مقایسه، سایت How Long to Beat نشان می‌دهد که در بازی قبلی Assassin’s Creed، یعنی Valhalla، حدود ۶۰ ساعت طول می‌کشد تا داستان خط اصلی را به اتمام برسانید و حدود ۱۴۳ ساعت طول می‌کشد تا بتوانید همه چیز را کامل کنید

بازی Assassin’s Creed Mirage در تاریخ ۵ اکتبر (۱۳ مهر) امسال برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت و همچنین پلتفرم PC عرضه می‌شود.

آریا حمیدیانVAHID.BPotgKhafiMohsen bakhtiariهادی صفائیGGEdgar456AMIR WAZOWSKIRoyalknightEzio (در شوک عظمت Marvel's Spider-Man 2)Porfosorleon S kennedylul-bookv-alkalineGhostWalleR (سهام دار بتزدا)BioshockSpider-ManDARKSIRENmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا