هاست پرسرعت
بازی

احتمال بازگشت اندی در انیمیشن Toy Story 5 بحث‌برانگیز شد

احتمال بازگشت اندی در انیمیشن Toy Story 5 بحث‌برانگیز شد

واکنش‌های منفی برخی از طرفداران نسبت به احتمال بازگشت شخصیت اندی در انیمیشن Toy Story 5 بحث‌برانگیز شده است.

تبلیغات

در اوایل سال جاری میلادی، مدیر کمپانی دیزنی یعنی باب ایگر اعلام کرد که انیمیشن داستان اسباب بازی ۵ (Toy Story 5) ساخته می‌شود و این خبر برای بسیاری از طرفداران شوکه‌کننده بود. این در حالی است که بازگشت وودی و باز لایت‌یر بسیاری از طرفداران را هیجان‌زده کرده است.

با این حال، به تازگی شایعاتی شکل گرفته که خبر از بازگشت شخصیت اندی در انیمیشن «داستان اسباب بازی ۵» دارد و همین نیز سبب شده تا طرفداران نسبت به این شایعات واکنش‌هایی عمدتا منفی داشته باشند، به خصوص پس از پایان‌بندی احساسی فیلم‌های قبلی و احتمال اینکه این موارد دچار تغییر شوند.

بر طبق این شایعات تازه، اندی قرار است در انیمیشن «داستان اسباب بازی ۵» حضور داشته باشد و خانواده او نیز جزئی از داستان خواهند بود. همین نیز سبب شده تا واکنش‌های منفی نسبت به این موضوع صورت بگیرد. بسیاری از افراد در رسانه‌های اجتماعی مخالفت خودشان با این مسئله را بروز دادند.

بسیاری از افراد نیز بازگشت شخصیت اندی را باعث خراب شدن پایان انیمیشن سوم می‌دادند و نسبت به این مسئله ابراز نگرانی کردند. برخی دیگر از افراد نسبت به انگیزه‌های تجاری برای پیش بردن داستان به این نحو اشاره کردند. در هر صورت، باید منتظر ماند و دید که آیا دیزنی می‌تواند این فرنچایز محبوب را با همان سطح کیفیت ادامه بدهد یا اینکه با شکست مواجه می‌شود.

منبع: movieweb

Haj_HosseinArmanGGجول دوست داشتنیمردی از مادری فرانسوی و پدر ایتالیاییcrystal skygreatRAli_pxSoulThe fROGsnowgirlLove GamePS1 HAGRIDآریا حمیدیانժ๏ςτ០я នτяคղցҽmeysambKianEnzePop_Starleon S kennedyتندر استواییmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا