بازی

احتمال تاخیر دوبارۀ Starfield وجود دارد

احتمال تاخیر دوبارۀ Starfield وجود دارد

آیا احتمال تاخیر دوبارۀ بازی Starfield وجود دارد؟ شاید صفحۀ بازی در پایگاه اطلاعاتی پلتفرم استیم (SteamDB) به این موضوع اشاره داشته باشد.

بتسدا (Bethesda) مدتی پیش اعلام کرد که بازی مورد انتظار Starfield به تاریخ اعلام شدۀ قبلی یعنی 11 نوامبر 2022 نخواهد رسید و حالا برای نیمۀ اول 2023 برنامه‌ریزی شده است؛ اما شاید بهتر باشد که امید خود را چندان بالا نبرید و احتمال یک تاخیر دیگر را در نظر بگیرید.

اخیراً در پایگاه اطلاعاتی استیم شاهد به‌روزرسانی صفحۀ Starfield بودیم که حالا تاریخ 29 دسامبر 2023 را به عنوان روز عرضه نشان می‌دهد. همچنین یک پکیج جدید نیز به این صفحه اضافه شده که ممکن است به محتویات اضافه یا Season Pass اشاره داشته باشد.

تبلیغات

مشخصاً 29 دسامبر 2023 یک تاریخ موقتی یا به اصطلاح Placeholder محسوب می‌شود، چرا که ناشرها وقتی تاریخ دقیقی را برای انتشار مشخص نکرده‌اند، در مورد بازه‌های مختلف، آخرین روز را ثبت می‌کنند. در صورتی که اثری برای نیمۀ اول سال برنامه‌ریزی شده باشد تاریخ 29 ژوئن و زمانی که بازی نیمه دوم را هدف خود قرار داده باشد 29 دسامبر ثبت می‌شود. بنابراین، شاید تاریخ عرضۀ موقتی 29 دسامبر به تاخیر دوبارۀ Starfield تا اواخر 2023 اشاره داشته باشد.

شرکت بتسدا مدتی پیش اعلام کرد که بازی Starfield در نیمۀ اول سال 2023 منتشر خواهد شد.

alireza1988Tlou part 2 game of the centuryDota2جوک سال : گاد آف وار رگناروک دی ال سی ۷۰ دلاریEllie Millerهیلو ریچZ2656Arthurتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)کاکاسنگیZahragamer2halkermahdi12345امیرfarshadxChris redfieldعلیh00man(Senua(lone wolfEzio Auditore da Firenzemore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا