بازی

احتمال حضور نسخه‌های متفاوت بیشتری از ثور در MCU

احتمال حضور نسخه‌های متفاوت بیشتری از ثور در MCU

کوین فایگی در تازه‌ترین صحبت‌های خود ادعا کرده که در آینده شاهد نسخه‌های جدید و متفاوتی از شخصیت ثور در MCU خواهیم بود.

فیلم Thor: Love and Thunder برای نخستین‌بار در دنیای سینمایی مارول شخصیت جین فاستر با هنرنمایی ناتالی پورتمن (Natalie Portman) را به مایتی ثور تبدیل کرده تا در کنار ثور اصلی با نقش آفرینی کریس همسورث (Chris Hemsworth) به مبارزه با گور، قصاب خدایان بپردازند.

با این حال به لطف ورود عنصر جهان‌های موازی به MCU که بی‌نهایت احتمالات را شامل می‌شود، این ذهنیت را به وجود خواهد آورد که آیا نسخه‌های دیگر شخصیت ثور که در دنیای کمیک مشاهده کرده‌ایم، در سینما یا تلویزیون حضور پیدا خواهند کرد یا خیر؟ شخصیت‌هایی همچون بتا دل ری، چکش آهنی یا ثور 2099 که هر یک از جذابیت خاصی بهره‌ برده‌اند.

حال که احتمال بازنشستگی کریس همسورث پس از پایان Love and Thunder وجود دارد، کدام‌یک از این شخصیت‌ها جایگزین وی خواهد شد؟ سوالی که رئیس دنیای سینمایی مارول، کوین فایگی (Kevin Feige) تا حدودی به آن پاسخ داده است.

در دنیای کمیک داستان‌ها و روایات بسیار زیاد و متنوعی وجود دارد که منبع اقتباس آثار ما نیز هستند. من همیشه اعلام کرده‌ام که خواهان ساخت اتفاقات جدیدی در کنار شخصیت‌های فعلیمان هستم. بازیگران MCU هر یک به عنوان یک بازیکن در دنیای ما به حساب می‌آیند که می‌توانند رشد کرده و به مرور به تکامل برسند. اگر که به دنیای کمیک نگاهی داشته باشیم، شاهد نسخه‌های متفاوت زیادی از شخصیت ثور هستیم که می‌توانیم در دنیای سینمایی مارول آن‌ها را مشاهده نماییم.

باید صبر کرد و دید که در آینده چه اتفاقاتی حول محور این شخصیت و نسخه‌های دیگر او رقم خواهد خورد. آینده‌ای که فیلم Thor: Love and Thunder تاثیر به سزایی در آن داشته و در تاریخ 8 ژوئیه (17 تیر) در سینما اکران خواهد شد.

منبع: مووی‌وب

DARKSIRENmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا