بازی

احتمال رونمایی از بازی The Sims 5 در ماه اکتبر

احتمال رونمایی از بازی The Sims 5 در ماه اکتبر

بر اساس گفته‌های جدید جف گراب (Jeff Grubb)، این احتمال وجود دارد که در ماه اکتبر سال جاری میلادی از بازی The Sims 5 رونمایی شود.

بازی The Sims 4 در سال 2014 منتشر شد و تا به امروز محتویات و بسته‌های الحاقی مختلفی برای این اثر عرضه شدند. حال به نظر می‌رسد نسخه‌ی پنجم این مجموعه در ماه آینده‌ی میلادی به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

جف گراب اطلاعات جدید خود در مورد برنامه‌ها و اعلامیه‌های آینده الکترونیک آرتز (Electronic Arts) برای بازی The Sims 5 را در قالب ویدیویی در صفحه یوتیوب Giant Bomb به اشتراک گذاشت. وی اشاره کرد که معرفی بازی The Sims 5 در راه است و طبق شنیده‌های او، در ماه آینده میلادی از این اثر رونمایی می‌شود.

گراب تقریباً مطمئن است که معرفی بازی The Sims 5 در جریان استریم زنده Behind The Sims Summit، که در تاریخ 18 اکتبر برگزار می‌شود، انجام خواهد شد. الکترونیک آرتز اخیراً برگزاری این رویداد را تایید و اعلام کرده است درباره آنچه در دست ساخت است، جزئیات بیشتری به اشتراک خواهد گذاشت.

تبلیغات

با تمام این تفاسیر، جف گراب اعتقاد دارد که بازی The Sims 5 به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد و ظاهراً تا عرضه‌ی آن فاصله‌ی زیادی داریم.

الکترونیک آرتز به‌تازگی اعلام کرده است که بازی The Sims 4 از تاریخ 18 اکتبر (26 مهر) به صورت دائم برای مخاطبان رایگان خواهد شد. رایگان شدن بازی مذکور با واکنش‌های متفاوتی از سوی طرفداران همراه بوده است. برخی از طرفداران The Sims از این اقدام الکترونیک آرتز استقبال کرده‌اند، اما با این حال برخی دیگر که قبلاً این بازی را خریداری کرده‌اند، احساس می‌کنند که این حرکت ناعادلانه است.

meysambهادی صفاییHASSAN_SHAHINvahid gamerEzio Auditore da Firenze

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا