هاست پرسرعت
بازی

احتمال کارگردانی فیلم سوپرمن جدید توسط جیمز گان

احتمال کارگردانی فیلم سوپرمن جدید توسط جیمز گان

هفته گذشته بود که جیمز گان و پیتر سفران، رئیسان دی سی استودیو از چپتر اول دنیای سینمایی جدید دی سی با نام Gods and Monsters پرده برداشتند. جیمز گان قرار است وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Superman: Legacy را بر داشته باشد، اما تاکنون کارگردان این فیلم مشخص و معرفی نشده است و بسیاری معتقد هستند که بعید است شخصی به‌جز گان روی صندلی کارگردانی فیلم ‌Superman جدید بنشیند. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، جیمز گان ممکن است کارگردانی فیلم جدید سوپرمن را نیز بر عهده بگیرد.

بوریس کیت، سردبیر بخش بلاگ Heatvision از وب‌سایت هالیوودریپورتر در جدیدترین نسخه آخر هفته خبرنامه Heatvision گفت که جیمز گان قرار است پس از نوشتن و ساخت انیمیشن Creature Commandos به سراغ نوشتن فیلمنامه فیلم Superman: Legacy برود و او به احتمال زیاد کارگردانی فیلم ‌Superman جدید را نیز بر عهده خواهد داشت. البته این موضوع خیلی جای تعجبی ندارد، به‌خصوص اینکه گان قرار است روی فرایند انتخاب بازیگر نقش سوپرمن نیز نظارت کاملی داشته باشد.

جیمز گان، کارگردان فیلم The Suicide Squad (جوخه انتحار) و رئیس جدید فیلم های دی سی شرکت برادران وارنر دیسکاوری

جیمز گان در زمان معرفی فیلم Superman: Legacy گفت که سوپرمن در این فیلم قرار است تعادلی بین میراث کریپتونی با تربیت انسانی‌اش و تجسم حقیقت، عدالت به روش آمریکایی و مهربانی در دنیایی که مهربانی را چیزی قدیمی و از مد خارج شده می‌دانند، ایجاد کند. هنری کویل قرار نیست برای نقش مرد پولادین در فیلم سوپرمن: میراث بازگردد و یک بازیگر جوان‌تر جای او را در این فیلم خواهد گرفت که در حال حاضر انتخاب نشده است.

فیلم Superman: Legacy قرار است در تاریخ ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۲) اکران شود. جیمز گان که اخیرا فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 را به‌عنوان آخرین همکاری‌اش با مارول کارگردانی کرده، پیش از این فیلم The Suicide Squad و سریال Peacemaker را برای دی سی کارگردانی و ساخته بود. علاوه‌بر فصل دوم سریال پیسمیکر، گان قرار است نویسندگی انیمیشن Creature Commandos را انجام دهد.


مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا