بازی

احتمال کارگردانی فیلم کمیک‌بوکی BRZRKR توسط کیانو ریوز

احتمال کارگردانی فیلم کمیک‌بوکی BRZRKR توسط کیانو ریوز

کیانور ریوز که خالق کمیک BRZRKR می‌باشد، می‌تواند گزینه اصلی برای ساخت اقتباس سینمایی آن نیز قرار گیرد.

طبق تازه‌ترین گزارشات منتشر شده، به نظر می‌رسد که مسیر جدیدی برای کیانو ریوز (Keanu Reeves)، بازیگر افسانه‌ای سینما گشوده شده است. او که پیش از این دست به خلق کمیک‌بوک BRZRKR زده است، نظر کمپانی نتفلیکس را جلب کرده تا بتواند اقتباسی سینمایی از آن را کارگردانی نموده و برای طرفدارانش به ارمغان بیاورد.

این کمیک نخستین‌بار به واسطه حمایت‌های کیک‌استارتر خلق شد و روایت‎گر داستانی اکشن و حماسی بود که منتقدان و خوانندگان این ژانر را تحت تاثیر قرار داد. طبق اعلامیه کمپانی نتفلیکس، در کنار ساخت اقتباس سینمایی این اثر، شاهد ساخت سریالی انیمیشنی نیز خواهیم بود که در 2 فصل روایت می‌شود و کیانور ریوز ایفاگر نقش اصلی نیز خواهد بود.

اگر که این بازیگر شناخته شده بتواند بر صندلی کارگردانی BRZRKR بنشیند، قطعاً شاهد اقتباسی وفادار خواهیم بود. او البته با کارگردانی سینما ناآشنا نیست، زیرا در سال 2013 وظیفه ساخت فیلم Man of Tai Chi را بر عهده گرفت که با واکنش‌های مختلفی روبرو شد. او درباره این مسئله نیز واکنش نشان داده و اعلام نموده که:

تبلیغات

اطلاع دارم که پروسه کارگردانی یک محصول چقدر می‌تواند طاقت‌فرسا باشد. من وظیفه کارگردانی Man of Tai Chi را بر عهده گرفتم زیرا یکی از نویسندگان آن پروژه بودم و وظیفه خود دانستم که آن را به اتمام برسانم. هنوز درباره کارگردانی BRZRKR مطمئن نیستم و باید فیلم‌نامه را مطالعه نمایم.

در حالی که هنوز هیچ تاریخ پخشی برای فیلم و انیمیشن سریالی BRZRKR در نظر گرفته نشده است، اما قطعاً در سال 2023 شاهد اطلاعات گسترده‌ای حول محور آن‌ها خواهیم بود.

منبع: کولایدر

DARKSIRENMasterAXEL STONE💙 SONY 💙

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا