بازی

احتمال کارگردانی فیلم Avengers: Secret Wars توسط رایان کوگلر

احتمال کارگردانی فیلم Avengers: Secret Wars توسط رایان کوگلر

رایان کوگلر که کارگردانی پروژه Black Panther را در کارنامه خود به ثبت رسانده است، به عنوان مهمترین گزینه برای هدایت پروژه Avengers: Secret Wars در نظر گرفته می‌شود.

یک روز دیگر را همراه با شایعه جدیدی حول محور دنیای سینمایی مارول آغاز خواهیم کرد؛ زیرا که طبق گزارش غیررسمی منتشر شده، کارگردان دو پروژه Black Panther یعنی رایان کوگلر (Ryan Coogler) برای کارگردانی آخرین فیلم انتقام‌جویان به نام Avengers: Secret Wars در نظر گرفته شده است.

این خبر از طریق پادکست ویکلی پلنت منتشر شده و صاحب آن ادعا می‌کند که از طریق یک منبع ناشناس این اطلاعات به دست او رسیده است.

رایان کوگلر به عنوان یکی از مهم‌ترین کارگردانانی محسوب می‌شود که مارول برای هدایت فیلم Avengers: Secret Wars با او وارد مذاکره شده است.

تبلیغات

با توجه به این که فیلم Black Panther موفقیت عظیمی را برای مارول رقم زد و دنباله آن نیز به عنوان یکی از آثار مورد انتظار سینمای امسال شناخته می‌شود، مذاکره مارول با رایان کوگلر منطقی جلوه می‌نماید. در هر حال باید تا انتشار اطلاعات رسمی از سوی دیزنی و مارول صبر کرد و دید که چه فردی جایگاه کارگردانی آخرین فیلم گروه انتقام‌جویان را بر عهده خواهد گرفت.

فیلم vengers: Secret Wars برای اکران در تاریخ 7 نوامبر 2025 (16 آبان 1404) در نظر گرفته شده است.

منبع: مووی‌وب

Ryan BonesmeysambEzio Auditore da Firenze

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا