بازی

از گیم پلی بازی Jagged Alliance 3 رونمایی شد

از گیم پلی بازی Jagged Alliance 3 رونمایی شد

شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) و استودیو Haemimont Games تریلر جدیدی از Jagged Alliance 3 را در نمایشگاه THQ Nordic Digital Showcase 2022 به نمایش گذاشتند.

گرند چین، جامعه‌ای با منابع طبیعی غنی و شکاف‌های عمیق سیاسی است. زمانی که رئیس‌جمهور منتخب ناپدید می‌شود و یک نیروی شبه‌نظامی معروف به‌نام «لژیون» کنترل شهر را به دست می‌گیرد، منطقه دچار هرج و مرج می‌شود. اکنون، خانواده رئیس جمهور تمام منابع خود را جمع آوری کرده‌اند، از جمله توافقی با شرکت قدرتمند آدونیس برای استخدام گروهی از مزدوران ماهر که وظیفه دارند رئیس جمهور را پیدا کنند و نظم را به کشور بازگردانند.

تبلیغات

در Jagged Alliance 3، شما می‌توانید شخصیت خود را از میان گروه عظیمی از مزدوران انتخاب کنید که همگی دارای شخصیت‌ها، ویژگی‌های عجیب و غریب و پیشینه منحصر به‌ فرد خود هستند. در حالی که با افراد جدید ملاقات می‌کنید، گرند چین را جستجو کنید، درآمد کسب کنید، تیم خود را تشکیل دهید و در نهایت تصمیماتی بگیرید که سرنوشت کشور را تعیین می‌کند. داستان بازی به صورت Co-op قابل تجربه است. همچنین بازی از المان‌های RPG در گیم‌پلی خود استفاده می‌کند. شما می‌توانید تریلر معرفی بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دانلود 720
دانلود 1080
matrix4221489#ONLY_PS5امیر حسینDARKSIREN❾❻︵✎﹏ȏṃıԀAhmad_TRmeysambvahid gamerامیر گیمر

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا