هاست پرسرعت
بازی

اسناد لو رفته، برنامۀ اکتیویژن برای Call of Duty در سال 2023 را فاش می‌کنند

اسناد لو رفته، برنامۀ اکتیویژن برای Call of Duty در سال 2023 را فاش می‌کنند

لحظاتی پیش، اخباری در فضای مجازی منتشر شد که خبر از رخ دادن یک افشای اطلاعاتی از اکتیویژن (Activision) می‌داد؛ اسنادی که اطلاعات حساسی را لو می‌دهند.

تبلیغات

بیشتر بخش‌های این اسناد روی آینده فرنچایز Call of Duty تمرکز دارد. در این اسناد تقویمی دیده شد که تاریخ‌ انتشار فصول مختلف بازی‌های Call of Duty را در سال پیش رو نشان می‌دهد و همچنین تاریخ‌ نشر جزئیات پروژه‌ای ناشناخته به نام «مشتری» را تایید کرد. معلوم نیست که این پروژه دقیقا چیست، اما انتظار می‌رود که انتشار ویژه سری در سال 2023 باشد؛ پروژه‌ای که همه درباره آن صحبت می‌کنند.

اولا تاکید می‌کنیم که این اطلاعات در حال حاضر تایید نشده‌اند، بنابراین کاملا به آن‌ها استناد نکنید. در اسناد فاش شده، کل برنامه سال آینده سری اعلام شده است که ساختاری فصلی را نشان می‌دهد:

فصل 3: 15 مارس – 15 مه
فصل 4: 15 مه – 16 ژوئیه
فصل 5: 17 ژوئیه – 14 سپتامبر
فصل 6: 15 سپتامبر – 8 نوامبر

همچنین طبق الگویی که همه ما با آن آشنا شده‌ایم، به‌روزرسانی‌های میان فصلی (Reloaded) برای هر فصل برنامه‎‌ریزی شده است. با این حال، خود اسناد به اندازه کافی اطلاعات آینده سری Call of Duty را افشا می‌کنند. انتظار داریم که حداقل هشت نقشه حدید به بازی‌های Call of Duty اضافه شوند. رویداد Haunting of Saba برای هالووین پیش‌بینی شده است. همچنین یک اپراتور لایسنس شده و وابسته به مجوز برای هر فصل برنامه‌ریزی شده است؛ یعنی شاهد حداقل یک کراس اور در هر فصل خواهیم بود.

جنگ‌های مسلحانه، ماموریت‌های Raid و رویدادهای سطح 1 بیشتری در فصل سوم شروع می‌شوند. حداقل 240 باندل دیگر (70 باندل در هر فصل) برای بازی منتشر خواهد شد. البته جدا از همه این‌ها، تاریخ‌هایی برای پروژه «مشتری» یا «Jupiter» وجود دارد که احتمالا به نسخه بعدی فرنچایز Call of Duty اشاره می‌کند. تصاویر شفاف و واضحی در حساب توییتر @vxunderground منتشر نشد، اما می‌توان نام‌های Jupiter GL4 (7 تا 28 آوریل)، Jupiter Alpha (26 مه – 2 ژوئن) و Jupiter GL5 (9 تا 30 ژوئن) را در آن مشاهده کرد.

Javad@alistarAnubysخستهMincraftarmanامیرمحمدامین حیدریFernandomeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا