هاست پرسرعت
بازی

اسپویل‌های God of War: Ragnarok در صفحه Explore پلی استیشن 5 دیده می‌شوند

اسپویل‌های God of War: Ragnarok در صفحه Explore پلی استیشن 5 دیده می‌شوند

اسپویلرهای God of War: Ragnarok در صفحه Explore کنسول پلی استیشن 5، تجربه بازی را برای تعدادی از طرفداران تحت تاثیر قرار می‌دهد.

اگر هنوز بازی را تمام نکرده‌اید یا قصد دارید این آخر هفته آن را شروع کنید، در ابتدا نباید اخبار :God of War Ragnarok را در کنسول خود دنبال کنید. اگر بازی را از طریق فروشگاه پلی استیشن از قبل سفارش داده یا خریداری کرده باشید یا حتی آن را به Wishlist خود اضافه کرده باشید، ممکن است با این اسپویلرها روبه‌رو شوید.

تبلیغات

ممکن است بازیکنان متوجه این موضوع نباشند، اما پیش‌خرید یا اضافه کردن بازی‌ها به لیست Wishlist، به‌طور خودکار باعث می‌شود که کنسول اخبار آن بازی‌ها را دنبال کند. سپس پلی استیشن 5 محتوای مرتبط به بازی را از سراسر اینترنت نمایش می‌دهد. همانطور که کاربران Lifehacker گزارش داده‌اند، محتوای مرتبط برای God of War: Ragnarok شامل ویدیوهای یوتیوبی است که برخی از آنها نه تنها نقاط کلیدی داستان را به نمایش می‌گذارند، بلکه پایان بازی را هم اسپویل می‌کنند.

برای اینکه تجربه خود را خراب نکنید، به صفحه Explore پلی استیشن 5 بروید، لیست بازی‌های دنبال‌ شده خود را پیدا کنید و :God of War Ragnarok را از آن لیست حذف کنید. اگر خیلی از انجام این کار می‌ترسید و می‌خواهید به‌کل از این صفحه اجتناب کنید، به تنظیمات کنسول خود، قسمت داده‌های ذخیره‌ شده و در نهایت مدیریت بازی‌های دنبال‌ شده بروید.

امیرKOOSHANKurosLonesome guyJinxInvisible bearded userOld blacksmithمتینKratosUNCLE ARTUR.....Parham_Shهادی صفاییBlackCityMohsenj74Tlou part 2 game of the centuryEzio Auditore da FirenzeKratosO2god of war

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا