بازی

اشتباه در جلوه‌های ویژه قسمت ۳ سریال House of the Dragon

اشتباه در جلوه‌های ویژه قسمت ۳ سریال House of the Dragon

طرفداران اشتباهی در جلوه‌های ویژه قسمت سوم سریال House of the Dragon را شناسایی کردند.

به نظر می‌رسد که هیچ چیزی از چشمان تیزبین طرفداران پنهان نمی‌ماند. به تازگی، طرفداران اشتباهی در جلوه‌های ویژه قسمت سوم فصل اول سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) را شناسایی کردند و حالا شبکه اچ‌بی‌او به دنبال اصلاح آن است.

هشدار اسپویل!

در قسمت‌های اول و دوم سریال «خاندان اژدها» دو تا از انگشت‌های دست شاه ویسریس آسیب می‌بینند و به رنگ سیاه در می‌آیند. با این حال، در قسمت سوم سریال، زمانی که شاه ویسریس نامه‌ای را به یک سرباز می‌دهد، این دو انگشت با پرده سبز دیده می‌شوند و کاملا مشخص است که مسئول جلوه‌های ویژه و تدوین‌گر به این موضوع توجه نداشتند.

تبلیغات

این اشتباه در جلوه‌های ویژه قسمت سوم سریال «خاندان اژدها» سبب شده تا طرفداران در شبکه‌های اجتماعی مختلف به آن بپردازند. در ادامه تصویری را مشاهده می‌کنید که در آن، انگشت‌های سبز رنگ شاه ویسریس کاملا مشخص است.

سریال House of the Dragon

با این حال، سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) نیز از این اشتباهات در امان نبوده است. در قسمت چهارم فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» نیز یک فنجان قهوه استارباکس روی میزی در جلوی دنریس تارگرین باعث سروصدای بسیار زیادی در سطح اینترنت شده بود.

به دنبال این اشتباه در جلوه‌های ویژه سریال «خاندان اژدها»، شبکه اچ‌بی‌او به دنبال آن است تا این اشتباه در نسخه‌های منتشر شده در سرویس‌های آنلاین را اصلاح کند. چهارمین قسمت از سریال «خاندان اژدها» تحت عنوان پادشاه دریای باریک (King of the Narrow Sea) در تاریخ دوشنبه ۲۱ شهریور پخش خواهد شد.

منبع: کولایدر

عمو فیل کبیرerenKHEDER_Pro_GamerMRIPSARDSIDERSmeysambHossein82NHunTeR007IrN

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا