بازی

اطلاعات بیشتری از Assassin’s Creed Mirage فاش شد

اطلاعات بیشتری از Assassin’s Creed Mirage فاش شد

روز گذشته شرکت یوبیسافت اعلام کرد که در هفتۀ آینده از بازی Assassin’s Creed Mirage رونمایی خواهد کرد؛ اما زودتر از موعد، جزئیاتی از این بازی فاش شده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی j0nathan، منبع داخلی مشهور سری Assassin’s Creed، بازی جدید تنها شامل یک شهر یعنی بغداد خواهد شد که به 4 محدودۀ مجزا از یکدیگر تقسیم شده است و اطراف آن را صحراها و رودخانه‎‌ها در بر گرفته‌اند. هر یک از این 4 محدوده، باس منحصر به فرد خود را دارد. همچنین، گفته می‌شود که بازی جدید با کاهش المان‌های نقش‌آفرینی، به ریشه‌های سری باز خواهد گشت، شامل پرتاب چاقو خواهد شد و همچنین تاکید بسیاری روی تراکم جمعیت دارد.

تبلیغات

طبق جزئیات به اشتراک گذاشته شده، Mirage قصد دارد تراکم جمعیت مثال‌زدنی نسخۀ Unity را بازیابی کند؛ عنوانی که در انقلاب فرانسه رخ می‌داد. در نهایت، منبع یاد شده به تمرکز بر پارکور و تعامل با محیط نیز اشاره کرد.

شرکت یوبیسافت روز گذشته اعلام کرد که در رویداد Ubisoft Forward از Assassin’s Creed Mirage رونمایی خواهد شد. این مراسم در تاریخ 19 شهریور 1401 (10 سپتامبر 2022) برگزار می‌شود.

M.MTKurosPorfosorPARASITE EVE 2Jin sakaiمتینAli G_HAMIR WAZOWSKIAhmad_TRDARKSIRENmohammad reza gamerامیر حسینmehdi_1981shayanhqmahdi12345Pashmak..darhalkhabTlou part 2 game of the centuryCorvojokerAQUARIUSmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا