هاست پرسرعت
بازی

اطلاعات جدیدی از بخش‌های حذف شده Red Dead Redemption 2 لو رفت

اطلاعات جدیدی از بخش‌های حذف شده Red Dead Redemption 2 لو رفت

طرفداران Red Dead Redemption 2 بخش بسیار مهمی از محتوای حذف شده بازی را کشف کرده‌اند.

بازی Red Dead Redemption 2 یکی از بزرگترین و شاید بهترین بازی‌هایی است که تا به حال ساخته شده است، هم در سطح تجاری و هم از نظر کیفی. این بازی مملو از سیستم‌های مختلف در یک جهان غنی و متراکم است که توسط محتوا احاطه شده است.

ساخت این بازی توسط راکستار گیمز (Rockstar Games) تقریبا 5 سال طول کشید و تیمی متشکل از هزاران نفر روی آن کار کردند تا بازی با موفقیت بزرگی برسد. با این حال، علی‌رغم امکاناتی که راکستار در زمینه زمان، بودجه و منابع دارد، هنوز محتویات زیادی را در بازی‌های خود تغییر داده یا گاهی حذف می‌کند.

قرار بود آرتور مورگان دارای فرزندی باشد که در ابتدای بازی جان خود را از دست می‌دهد. این داستان خیلی بد و عجیب خطاب شد و در عوض، راکستار تصمیم گرفت یک قطعه دیالوگ فرعی را بعدها در بازی قرار دهد. در یک نقطه بازی، آرتور مورگان در مورد فرزند فوت شده خود صحبت می‌کند. حالا به‌نظر می‌رسد که اطلاعاتی بیشتر از محتویات حذف شده بازی در دسترس قرار گرفته است.

تبلیغات

یوتیوبری به‌نام Kush Qrox، یک صحنه مخفی را در فایل‌های Red Dead Redemption 2 کشف کرد که نشان می‌دهد آرتور مورگان می‌توانست از همان ابتدای بازی به کل نقشه دسترسی داشته باشد و ماموریت‌ها را انجام دهد. آرتور از نظر فنی می‌توانست به بازدید مناطقی مانند بلک واتر و نیو آستین برود، اما توسط قانون تعقیب می‌شد و به راحتی نمی‌توانست در این مناطق به گشت و گذار بپردازد.

این ویدیو یک کات سین حذف شده از صحبت آرتور با جرمی گیل از ماموریت جانبی A Fisher of Fish را نشان می‌دهد. این ویدیو با ایستادن آرتور در کنار دریاچه‌ای در نیو آستین به پایان می‌رسد. طرفداران گمان می‌کنند که در ابتدا قرار بود آرتور مورگان به کل نقشه از همان ابتدای بازی دسترسی داشته باشد. با این حال، به دلایلی این اتفاق نیفتاد.

احتمالا راکستار ماموریت‌های کافی برای پر کردن محیط نداشت و منطقی نبود که آرتور به مکان‌های خالی از محتوا برود. همچنین این احتمال وجود دارد که راکستار محتوای جدیدی برای پایان بازی در نظر گرفته بود، بنابراین تصمیم گرفت نقشه قدیمی را برای جان مارستون قرار دهد تا بتواند آن را کشف کند.

دانلود 720
دانلود 1080
vahid gamerDARKSIRENdeathwingsSoLTaNvafadarعلیSkyrim : The Elder Scrolls VInvisible bearded usershadowarmanJin sakaiمتینmeysambDr.PyromariojokersamulMetalloveتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)Lonesome guymore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا