بازی

اطلاعات جدیدی از نحوه انتخاب بازیگر بعدی James Bond فاش شد

اطلاعات جدیدی از نحوه انتخاب بازیگر بعدی James Bond فاش شد

طبق تازه‌ترین اطلاعات منتشر شده، تهیه‌کنندگان James Bond جست و جو برای انتخاب بازیگر جدید این فرنچایز را آغاز کرده‌اند.

طبق تازه‌ترین اطلاعاتی که منتشر شده و صحت آن هنوز مشخص نشده است، تهیه‌کنندگان فرنچایز James Bond دنبال بازیگر جوانی هستند که حدود 30 سال سن داشته باشد و بتواند این مجموعه را ایحا کند. این مسئله باعث خواهد شد تا لیست بازیگران احتمالی جیمز باند کاهش پیدا کند.

طبق این اطلاعات درز پیدا کرده، آن‌ها دنبال بازیگری هستند که بتواند برای حضور در چندین فیلم قراردادی را امضا کرده و همچنین از قد بالایی نیز برخوردار باشد. این بازیگر باید قدی بالای 1.7 متر داشته باشد.

تبلیغات

این که تهیه‌کنندگان جیمز باند خواهان ایفای نقش یک بازیگر برای چند پروژه باشد، مسئله شوکه‌کننده‌ای نیست. زیرا هر یک از بازیگران قبلی نیز مسئولیت حضور در چند فیلم دنباله‌دار را بر عهده داشتند و این موضوع تبدیل به یک قاعده و قانون برای این فرنچایز شده است. اگر که این اطلاعات حقیقت داشته باشد، پس برخی از گزینه‌های محبوب سینماگران همچون ادریس البا (Idris Elba)، تام هاردی (Tom Hardy)، تام هیدلستون (Tom Hiddleston) و هنری کویل (Henry Cavill) می‌توانند از لیست بازیگران خط بخورند.

در هر حال باید تا زمان انتشار اطلاعات رسمی از سوی تهیه‌کنندگان جیمز باند صبر کرد و دید که آن‌ها چه بازیگری را برای هدایت فرنچایز باسابقه سینما انتخاب خواهند کرد. اگر که محدودیت سنی حقیقت داشته باشد، بازیگری همچون رگی-ژان پیج (Regé-Jean Page) از شانس بالایی برای تصاحب این نقش برخوردار خواهد بود.

منبع: مووی‌وب

❾❻︵✎﹏ȏṃıԀZ2656meysambعلی

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا