بازی

اطلاعات جدیدی از پروژه‌های Jungle Cruise 2 و Jumanji 3 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از پروژه‌های Jungle Cruise 2 و Jumanji 3 منتشر شد

تهیه‌کنندگان آثاری همچون Jumanji 3 و Jungle Cruise 2 اطلاعات جدیدی از این پروژه‌ها را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

هیرام گارسیا (Hiram Garcia) و بو فلین (Beau Flynn) که به عنوان تهیه‌کنندگان تازه‌ترین اثر دنیای سینمایی دی‌سی تحت عنوان Black Adam شناخته می‌شوند، در تازه‌ترین مصاحبه با خبرگزاری کولایدر به صحبت درباره فیلم‌های آینده دوئین جانسون (Dwayne Johnson) پرداخته و اطلاعات جدیدی از آن‌ها را با مخاطبین خود به اشتراک گذاشته‌اند.

فیلم Jungle Cruise یکی از پروژه‌های جدید کمپانی دیزنی بود که موفق شد تا در دوران همه‌گیری کرونا به فروشی بالغ بر 220 میلیون دلار در سراسر جهان دست پیدا نماید. حال سرانجام می‌توانیم شاهد اخبار جدیدی از دنباله این اثر با حضور امیلی بلانت (Emily Blunt) باشیم:

دوئین جانسون و امیلی بلانت پیوندی تماشایی را در فیلم نخست رقم زدند و می‌دانیم که ایده‌های بسیار جاه‌طلبانه‌ای برای Jungle Cruise 2 در نظر گرفته شده که می‌تواند جهان این فرنچایز را بیش از پیش گسترده نماید. می‌توانیم به طرفداران این دو بازیگر اطمنینان دهیم که Jungle Cruise 2 در آینده نه چندان دوری ساخته خواهد شد.

تبلیغات

این دو تهیه‌کننده سپس به صحبت درباره فرنچایز جومانجی پرداختند. مجموعه‌ای که توسط Jumanji: Welcome to the Jungle و Jumanji: The Next Level احیا شد و فروشی بالغ بر 2 میلیارد دلار را در گیشه سینما کسب نمود. آن‌ها درباره دنباله سوم اعلام کردند که:

فیلم Jumanji 3 قطعاً ساخته خواهد شد. جیک کاسدان (Jake Kasdan) که به عنوان کارگردان این مجموعه شناخته می‌شود فعلاً مشغول ساخت پروژه Red One برای کمپانی آمازون می‌باشد. ما دقیقاً می‌دانیم که مسیر این مجموعه را به چه سمتی خواهیم برد و کاسدان نیز پس از پایان تولید Red One بازخواهد گشت تا سومین فیلم از مجموعه جدید جومانجی را کارگردانی نماید.

دوئین جانسون که در حال حاضر به عنوان یکی از پرمشغله‌ترین بازیگران جهان شناخته می‌شود، با نخستین پروژه ابرقهرمانی خود تحت عنوان Black Adam در تاریخ 21 اکتبر (29 مهر) در سینما ظاهر خواهد شد تا موفقیتی جدید را در کارنامه خود رقم بزند.

منبع: کولایدر

DARKSIRENKHEDER_Pro_GamerZahragamer2Ezio Auditore da Firenzeامیرainzvahid gamer.

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا