هاست پرسرعت
خودرو

افزایش کرایه تاکسی ها در بارندگی و ترافیک قانونی خواهد شد!

افزایش کرایه تاکسی ها در بارندگی و ترافیک قانونی خواهد شد!

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مورد نرخ کرایه تاکسی ها در این شهر گفت: با راه اندازی سامانه هوشمندسازی تاکسیرانی در سطح شهر تهران، امکان ایجاد تغییرات در کرایه تاکسی ها برای ساعات اوج ترافیک و بارندگی‌ فراهم خواهد شد، به این ترتیب رانندگان خواند توانست در این مواقع مبلغ بیشتری را از مسافران دریافت کنند.

سید مجتبی شفیعی که در پایان چهل و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با خبرنگاران صحبت میکرد با اشاره به بررسی نرخ کرایه انواع تاکسی و سرویس مدارس و تعیین بهای انواع خدمات تاکسیرانی برای سال ۱۴۰۱ گفت: نرخ کرایه های تاکسی از ساعت 22 تا 6 بامداد مطابق سالهای گذشته 20 درصد افزایش خواهد یافت، این موضوع امروز به تصویب اعضای شورای شهر تهران رسده است.

وی همچنین با اشاره به اراده شورای شهر برای هوشمندسازی خدمات تاکسیرانی گفت: اعضای شورای اسلامی شهر تهران بر فراهم کردن بستر و راه اندازی قریب الوقوع سامانه هوشمندسازی تاکسیرانی تاکید دارند و براساس تصویب اعضای این شورا، سازمان تاکسیرانی مکلف شد در ۶ ماه ابتدایی سال ۱۴۰۱ هوشمندسازی مرکزی را راه اندازی کند.

معاون شهردار تهران در این رابطه افزود: با راه اندازی این سامانه در مورد پرداخت کرایه تاکسی‌ها در ساعات اوج ترافیک و بارندگی‌ها تغییراتی ایجاد خواهد شد و به رانندگان این اجازه را خواهند داد که در ساعات اوج ترافیک و بارندگی مبلغ بیشتری را از مسافر دریافت کنند.

وی بیان کرد: براساس مصوبه شورای شهر تهران با راه اندازی این سامانه رانندگان مجاز هستند تا ۳۰ درصد در زمان اوج ترافیک و بارندگی کرایه بیشتری از مسافران دریافت کنند.

محله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا