بازی

امبریسر گروپ: پیش فروش بازی Saints Row فوق‌العاده بوده است

امبریسر گروپ: پیش فروش بازی Saints Row فوق‌العاده بوده است

شرکت سوئدی امبریسر گروپ (Embracer Group) اخیراً در گزارش مالی جدید خود اشاره کرد که پیش‌فروش بازی Saints Row بسیار خوب و مطابق انتظارات این کمپانی بوده است.

کمپانی امبریسر گروپ در گزارش سه ماهه‌ی اول سال مالی 2023 در خصوص بازی‌های آینده‌ی خود توضیحاتی را ارائه داد. این شرکت در حال حاضر مجموعاً بیش از 220 بازی در دست توسعه دارد که بیش از 25 عنوان AAA تا سال مالی 2025/2026 منتشر خواهند شد. بازی Saints Row یکی از دو عنوان AAA کمپانی مذکور در سال جاری میلادی محسوب می‌شود که در هفته آینده عرضه خواهد شد.

به گفته‌ی امبریسر گروپ، بازی Saints Row یکی از مهم‌ترین بازی‌های این شرکت در سال جاری به شمار می‌رود. همچنین این کمپانی اعلام نمود که پیش‌فروش‌های این بازی فوق‌العاده بوده و بر اساس انتظارات آن‌ها انجام می‌شود.

تبلیغات

دومین بازی AAA امبریسر گروپ که در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد، قرار است به زودی معرفی شود. ظاهراً این بازی یکی دیگر از عناوین مورد انتظار است که در سه ماهه‌ی چهارم 2022 عرضه خواهد شد.

داستان بازی Saints Row در شهری به نام Santo Ileso اتفاق می‌افتد و در این اثر باید با جناح‌های مختلف بر سر کنترل و تسلط بر شهر به مبارزه بپردازید. این نسخه شامل شخصی‌سازی‌های گسترده برای شخصیت‌ها، سلاح‌ها و وسایل نقلیه و موارد دیگر خواهد بود.

بازی Saints Row در تاریخ 1 شهریور (23 آگوست) برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

samulDARKSIREN1100Emad-MartianLara CroftsoosmarSaman_hkامینامیر حسینهادی صفاییAlbertMohsenj74

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا