بازی

انتشار اولین تریلر فصل دوم انیمه Jujutsu Kaisen | اعلام ماه پخش

انتشار اولین تریلر فصل دوم انیمه Jujutsu Kaisen | اعلام ماه پخش

بهمن گذشته بود که انیمه Jujutsu Kaisen برای فصل دوم تمدید شد. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر فصل دوم انیمه جوجوتسو کایسن منتشر شده است. در اولین تریلر فصل دوم این انیمه شاهد تصاویر زیادی نیستیم و در ادامه شخصیت‌های جدید فصل تازه آن معرفی می‌شود و در پایان مشخص می‌شود که پخش فصل دوم انیمه Jujutsu Kaisen از ماه ژوئیه ۲۰۲۳ (تیر یا مرداد ۱۴۰۲) آغاز خواهد شد. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

فصل اول انیمه Jujutsu Kaisen در بین سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ پخش شدند و در ادامه شاهد پخش انیمه Jujutsu Kaisen 0 که یک فیلم پیش درآمد از داستان این انیمه است، بودیم. سانگهو پارک وظیفه کارگردانی و هیروشی سکو وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمه Jujutsu Kaisen را بر عهده دارند که برای ساخت فصل دوم این انیمه بازگشته است. انیمه جوجوتسو کایسن اقتباسی از یک مانگا به همین نام اثر گِگه آکوتامی است. مانگا و انیمه Jujutsu Kaisen داستان یوجی ایتادوری را دنبال می‌کند که ناآگاهانه با یکی از اشیای نفرین‌شده تماس برقرار کرده است.

در ادامه یوجی خودش را وسط دنیای عجیب و غریب Curses پیدا می‌کند؛ موجوداتی که توسط نفرت و افکار بد و منفی انسان‌ها به‌وجود می‌آیند. یوجی مستقیما با این موجودات روبه‌رو می‌شود و در نتیجه‌ی آن رویارویی، خطری که برای بشریت دارند را تا حدی درک می‌کند. پس از آن یوجی در مسیری قدم می‌گذارد که راه بازگشتی ندارد. تاکنون بیش از ۶۰ میلیون نسخه از این مانگا تا اواخر سال ۲۰۲۱ به فروش رفته است تا مانگا Jujutsu Kaisen به یکی از پرفروش‌ترین مانگاهای تاریخ تبدیل شود.


مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا