هاست پرسرعت
بازی

انتشار نخستین تریلر از Chicken Run: Dawn of the Nugget

انتشار نخستین تریلر از Chicken Run: Dawn of the Nugget

پس از سال‌ها انتظار بالاخره شاهد گردهمایی مرغ‌های دوست داشتنی در Chicken Run: Dawn of the Nugget هستیم.

تبلیغات

۲۳ سال پیش انیمیشن استاپ موشن Chicken Run (فرار مرغی) که روایت‌گر فرار دسته‌ای از مرغ‌های یک کشتارگاه عجیب و غریب بود، به حدی جذاب و خاطره‌انگیز جلوه کرد که ساخت دنباله‌ای برای آن به یکی از خواسته‌های طرفدارانی بدل گشت که سال‌ها برای به وقوع پیوستن این اتفاق، در انتظار نشسته بودند. اتفاقی که بالاخره به لطف کمپانی نتفلکیس به وقوع پیوسته و شاهد ساخت دنباله‌ای تحت عنوان Chicken Run: Dawn of the Nugget (فرار مرغی: طلوع ناگت) هستیم.

داستان این دنباله پس از فرار مرغ‌ها در انیمیشن Chicken Run دنبال می‌شود. جایی که بالاخره این مرغ‌ها موفق می‌شوند تا مکان به ظاهر آرامی را برای سکونت انتخاب کرده و جینجر و راکی نیز صاحب فرزندی می‌شوند که می‌تواند زندگی‌شان را دگرگون نماید. با این حال در این بین سر و کله تهدید جدیدی پیدا شده که باری دیگر جینجر را مجبور می‌کند تا ماجراجویی جدید و خطرناکی را با دوستانش رقم بزند. تهدیدی که در اصل مشخص می‌شود ریشه در شخصیت شرور Chicken Run سال ۲۰۰۰ دارد.

حال نیز نخستین تریلر از این دنباله به شدت مورد انتظار منتشر شده که در ادامه می‌توانید به مشاهده آن بپردازید.

دانلود ۱۰۸۰
دانلود ۷۲۰

انیمیشن استاپ موشن Chicken Run: Dawn of the Nugget به کارگردانی سم فل که از صداپیشگانی نظیر تندی نیوتون، زکری لی‌وای، بلا رمزی و دیوید بردلی بهره می‌برد، برای پخش در تاریخ ۱۵ دسامبر (۲۴ آذر) برنامه ریزی شده است.

منبع: کولایدر

Orinv-alkalineCYRUSleon S kennedyᏁᎥᎷᏗ ᏕᏂᏗᎷᏕmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا