هاست پرسرعت
بازی

انتشار نخستین تصاویر از دنباله فیلم Winnie The Pooh: Blood and Honey

انتشار نخستین تصاویر از دنباله فیلم Winnie The Pooh: Blood and Honey

فیلم Winnie The Pooh: Blood and Honey یکی از عجیب‌ترین آثار ژانر وحشت سینمای امسال به شمار می‌رود که حال نخصتین تصاویر از دنباله آن منتشر شده است.

تبلیغات

با خارج شدن امتیاز شخصیت وینی د پو از دست کمپانی دیزنی، سر و کله فردی به نام ریس فریک واترفیلد پیدا شد که در اقدامی غیرمنتظره و بسیار عجیب، روایتی ترسناک و اسلشر از این شخصیت محبوب دنیای کودکان را در فیلمی تحت عنوان Winnie The Pooh: Blood and Honey (وینی د پو: خون و عسل) به تصویر کشید که با نقدهای شدیداً منفی مواجه شد.

با این حال به سبب آن که ریس فریک واترفیلد برای تولید فیلم اسلشر خود از تنها ۱۰۰ هزار دلار بودجه بهره برده بود، فروش ۶ میلیون دلاری آن موفقیتی عظیم به شمار رفت و راه را برای ساخت دنباله Winnie The Pooh: Blood and Honey هموار نموده است. دنباله‌ای که نه تنها از بودجه بیشتری بهره برده، بلکه سکانس‌های خونین و دیوانه‌وارتری را نیز به تصویر خواهد کشید.

حال نیز نخستین تصاویر از Winnie the Pooh: Blood and Honey 2 منتشر شده که هیولاهای جدیدی را در کنار شخصیت کریستوفر رابین به نمایش گذاشته و در ادامه می‌توانید به مشاهده آن‌ها بپردازید.

فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey 2 که توسط شخص ریس فریک واترفیلد کارگردانی شده و فیلم‌نامه آن در همکاری با مت لزلی به نگارش در آمده، از بازیگرانی نظیر اسکات چبمرز، جنی میلر و جاش آرچر بهره برده و برای اکران در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۴ میلادی برنامه ریزی شده است.

منبع: هالیوود ریپورتر

دکتر استرنجDARKSIRENGGEAGAMERگیمرِ روان شناسGBDota2lul-bookNimaSepehr77King of gamesSv_69Copy Ninjameysambمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)آریا حمیدیانsaeed KhJim Hawkinsmariomore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا