بازی

انتشار کراس‌اور انیمه RWBY x Justice League در سال 2023

انتشار کراس‌اور انیمه RWBY x Justice League در سال 2023

انیمه کراس‌اور RWBY x Justice League با همکاری کمپانی برادران وارنر ساخته می‌شود که در سال 2023 منتشر خواهد شد.

در جریان مراسم RTX اعلام شد که دو بخش انیمیشن سازی و اینترتینمت کمپانی برادران وارنر قصد تا با همکاری Rooster Teeth یک اثر مشترک تحت عنوان RWBY x Justice League را خلق نماید که گروه لیگ عدالت را وارد یک ماجراجویی کاملاً متفاوت و جدیدی خواهد کرد.

علی‌رغم این که اطلاعات چندانی از این پروژه در دسترس نیست، اما می‌دانیم که این پروژه از کمیک RWBY/Justice League الهام خواهد گرفت؛ اثری که در کمال شگفتی، با استقبال گسترده‌ای از سوی مخاطبین روبرو شده است. در این عنوان شاهد دنیای کاملاً متفاوتی هستیم که کلارک کنت، بروس وین و دایانا پس از به وقوع پیوستن اتفاقاتی غیرمنتظره، با گروه RWBY مواجه می‌شوند.

این مجموعه کمیک که نخستین‌بار در سال 2013 منتشر شد، از 8 جلد و چندین و چند مجموعه فرعی برخوردار می‌باشد که موفقیت‌های زیادی را کسب نموده است. جلد نهم از این کمیک نیز برای انتشار در سال 2023 در نظر گرفته شده است.

تا انتشار اطلاعات بیشتر از پروژه RWBY x Justice League که برای انتشار در سال 2023 در نظر گرفته شده است، باید صبر کرد و دید که کمپانی برادران وارنر چگونه اعضای گروه لیگ عدالت را در یک دنیای انیمه‌ای به تصویر خواهد کشید.

منبع: کولایدر

امیر حسین@alistarmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا