هاست پرسرعت
بازی

انویدیا: قیمت کارت‌های گرافیکی باید با یک کنسول جدید برابر باشد

انویدیا: قیمت کارت‌های گرافیکی باید با یک کنسول جدید برابر باشد

مدیر عامل انویدیا (Nvidia)، جن-هسون هوانگ (Jen-Hsun Huang)، در جریان گزارش مالی سه ماهه‌ی دوم 2023 این شرکت اظهار داشت که کارت‌های گرافیکی کمپانی مذکور باید هم قیمت یک کنسول بازی جدید باشند.

در واقع مدیرعامل شرکت انویدیا اعتقاد دارد که کارت‌های گرافیکی GeForce به مانند یک کنسول بازی در رایانه‌های شخصی هستند. وی در این باره اظهار داشت:

ما همیشه بر این باور بودیم که متوسط قیمت فروش کارت‌های GeForce باید به سمت میانگین قیمت فروش یک کنسول بازی حرکت کند. بر این اساس، در حال حاضر باید قیمت کارت‌های گرافیکی چیزی در حدود 500 دلار یا بیشتر باشد.

مدیر عامل انویدیا اظهارات خود را در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه فقدان «تاکتیک محکم کردن جایگاه رمزارزها» چگونه بر قیمت‌های کارت‌های گرافیکی در آینده تأثیر می‌گذارد، بیان نمود. در واقع بحث اصلی این بود که سقوط اخیر در بازار ارزهای دیجیتال، بر فروش کارت‌های گرافیکی انویدیا چه تاثیری خواهد گذاشت. هوانگ اعتقاد دارد که با وجود این کاهش، در درازمدت میانگین قیمت کارت‌های گرافیکی صعودی خواهد بود.

تبلیغات

این که چگونه روند سقوط ارزهای دیجیتال بر قیمت‌گذاری کارت‌های گرافیک انویدیا در آینده تأثیر می‌گذارد، هنوز مشخص نیست، اما این نکته قابل ذکر است که مدیرعامل انویدیا در صحبت‌های جدید خود این واقعیت را نادیده می‌گیرد که رایانه‌های شخصی به قطعاتی بیشتر از یک کارت گرافیکی نیاز دارند.

نظر شما در خصوص اظهارات جدید مدیرعامل انویدیا چیست؟

DAVIDBOOMH A M Iگیمرهای دو دوتا پنج تاMohamadMhtWild RageHerfeiyGAMER 1995امینmeysamb(Squatlatex(Old man edition77KHEDER_Pro_GamerLone wolfvitto corleonemajidamAshen undead the bearerتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)AlbertAmirhossein80Dr.Pyromore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا