بازی

انیمه Genshin Impact ساخته خواهد شد

انیمه Genshin Impact ساخته خواهد شد

کمپانی Hoyoverse اعلام کرد که به‌زودی انیمه «Genshin Impact» با همکاری کمپانی انیمیش سازی ژاپنی Ufotable ساخته خواهد شد.

ساخته شدن انیمه «Genshin Impact» توسط Hoyoverse تایید شد و این شرکت تریلر کوتاهی از این انیمه را منتشر کرده است. این انیمه با همکاری شرکت انیمیشن سازی ژاپنی Ufotable، که برای ساخت انیمه «Demon Slayer» شناخته می‌شود ساخته خواهد شد.

توسعه دهندگان یک تریلر کوتاه مفهومی از این منتشر کردند. این سریال که در مراحل اولیه توسعه قرار دارد، هنوز یک عنوان رسمی ندارد. این تریلر دنیایی سرسبز و گسترده را به تصویر کشیده است و در آخر دو قهرمان «Genshin Impact»، اثیر و لومین را دست در دست یکدیگر نشان می‌دهد. این صحنه برای طرفداران بسیار هیجان انگیز است با توجه به اینکه بازی ویدیویی به بازیکنان اجازه نمی‌دهد تا دوقلوها را در کنار یکدیگر ببینند. نکته اصلی این بازی ویدیویی این است که بازیکنان در جستجوی همزاد گمشده خود به ماجراجویی می‌روند.

تبلیغات

بازی «Genshin Impact» امسال دومین سالگرد خود را جشن خواهد گرفت. این بازی رایگان بازیکنان را به ماجراجویی‌های هیجان انگیز در مکان‌های خیره کننده مختلف می‌فرستد. این بازی بیشتر برای طراحی مکان‌های گسترده و خیره کننده که از مکان‌های واقعی سرتاسر دنیا الهام گرفته شده‌اند شناخته می‌شود.

دانلود 720
دانلود 1080

منبع: پالیگان

Chris redfieldvahid gamerپین هدJin sakaiTzzzT23KurosThe Cat LadyEzio Auditore da FirenzemeysambEl Diablosefirot2011FINN

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا