بازی

انیمیشن The Princess and the Frog به دنیای واقعیت می‌آید

انیمیشن The Princess and the Frog به دنیای واقعیت می‌آید

ماجراجویی شاهزاده تیانا که در قالب یک سواری ترن طراحی شده است از اواخر 2024 در دیزنی‌لند و دیزنی‌ورلد در اختیار هواداران قرار می‌گیرد.

دیزنی به تازگی نام ترن و ماجراجویی که قرار است جایگزین اسپلش ماونتین در دیزنی‌لند شود را اعلام کرد. با استفاده از این ترن که از اواخر 2024 در دسترس خواهد بود، طرفداران می‌توانند داستان The Princess and the Frog (شاهزاده و قورباغه) را در یک قالب جدید و با نام ماجراجویی تیانا بایو، به طور واقعی تجربه کنند. این جاذبه‌ی تفریحی در قلعه‌ی جادویی واقع در فلوریدا و پارک دیزنی‌لند در کالیفورنیا در دسترس خواهد بود.

این سواری، طرفداران را به دنیای شاهزاده تیانا می‌برد و برای آن‌ها یک تجربه‌ی واقعی و در عین حال بسیار فانتزی و جادویی به ارمغان می‌آورد. در طراحی بخش‌های مختلف این سواری از فرهنگ، هنر و فرهنگ شهر نیواورلئان الهام گرفته شده است. این جاذبه همچنین یک تجربه‌ی موزیکال خواهد بود که وقایع آن بعد از فیلم اصلی اتفاق می‌افتد و قطعاتی که برای آن ساخته شده‌اند؛ از موسیقی‌های فیلم اصلی الهام گرفته شده‌اند.

تهیه‌کننده اجرایی والت دیزنی ایمیجرینگ، چاریتا کارتر (Charita Carter) درباره این پروژه می‌گوید:

از بسیاری از جهات، ماجراجویی تیانا بایو همانند یک نامه‌ی عاشقانه برای شهر نیواورلئان است. مانند یک شهر موزیکال که منبع الهام این جذبه شد؛ پرده‌ی دوم تیانا درباره‌ی یک جامعه است که به طور هماهنگ کار می‌کند تا به یک هدف والا دست یابد. او ما را به یاد یک حقیقت غیرقابل انکار می‌اندازد که همه ما در زندگی آن را حس کرده‌ایم.

در قسمتی از ترانه او می‌گوید: “اگر شما هر روز برای هدفتان تلاش کنید و بهترین خود باشید؛ مطمئناً اتفاقات خوبی در انتظار شما خواهند بود” و این ملودی است که همه ما می‌توانیم با علاقه با آن همخوانی کنیم.

دیزنی هنوز تاریخ دقیق رونمایی از این جاذبه تفریحی را مشخص نکرده است.

منبع: کولایدر

AlbertReversepointmeysambJonah hex

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا