هاست پرسرعت
بازی

اولین آپدیت بازی FIFA 23 دقت ضربات پنالتی را کاهش می‌دهد

اولین آپدیت بازی FIFA 23 دقت ضربات پنالتی را کاهش می‌دهد

اولین آپدیت بازی FIFA 23 در حال حاضر در دسترس قرار گرفته است. EA Sports تغییرات زیادی را با این آپدیت به بازی اعمال نکرده است. در عوض شاهد کاهش دقت ضربات پنالتی و تغییر انیمیشن‌های دریبل هستیم.

از آن جایی که این اولین آپدیت بازی FIFA 23 بوده و شاهد انتشار آن در ماه اول عمر بازی هستیم، نمی‌توان انتظار تغییرات زیادی را در گیم‌پلی بازی داشت. با این حال این آپدیت هم‌چنان تغییرات کوچکی را در مکانیک‌های بازی اعمال می‌کند.

مهم‌ترین تغییر در ضربات پنالتی رخ داده است. بسیاری از طرفداران گفته بودند که گل زدن از ضربات پنالتی بیش از حد آسان است. حال گل کردن این ضربات به مهارت بیشتری نیازمند است. در ادامه می‌توانید جزئیات کامل این آپدیت را مطالعه کنید:

تبلیغات
  • کاهش دقت ضربات پنالتی وقتی حلقه زرد یا قرمز است.
  • افزایش انیمیشن‌های دریبل فنی برای بازیکنانی که توانایی دریبل‌زنی کم‌تری دارند. این تغییر بر روی بازیکنانی اعمال شده که ویژگی‌های مربوط به دریبل آن‌ها کم‌تر از 90 است.
  • تغییر داوران برای سخت‌گیری کم‌تر به هنگام گرفتن خطا در برخوردهای بالا تنه.
  • تغییر داوران برای دادن کارت زرد بیشتر به جای کارت قرمز برای تکل‌های خشن.

اولین آپدیت بزرگ بازی FIFA 23 قرار است در جریان ماه جاری منتشر شود. با این حال از آن جایی که اولین Weekend League (حالت رقابتی اصلی FIFA) این هفته برگزار می‌شود، احتمالا EA Sports منتظر بازخورد بازیکنان در حالت‌های رقابتی باقی خواهد ماند تا تغییرات اصلی را اعمال کند.

بازی FIFA 23 در حال حاضر برای ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، سرویس استریم استدیا و پلتفرم PC در دسترس است.

farhamM9Dota2Rezamarioامیرامیر حسینPorfosor🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷گیمری عادیmahdi12345کاکاسنگی

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا