بازی

اولین تریلر از بازی معروف به ویچر کره‌ای منتشر شد

اولین تریلر از بازی معروف به ویچر کره‌ای منتشر شد

شرکت KRAFTON در حال کار روی بازی‌ای اقتباسی از یک رمان شرقی است؛ اثری که شباهت بسیار زیادی با سری The Witcher دارد و مخاطبین آن را ویچر کره‌ای می‌نامند.

همان‌طور که سری The Witcher یک اثر اقتباسی از رمانی با نام مشابه محسوب می‌شود، این عنوان نیز با اقتباس از رمانی فانتزی تحت نام «پرنده‌ای که اشک می‌نوشد» (The Bird That Drinks Tears) در دست ساخت قرار دارد. «پرنده‌ای که اشک می‌نوشد» یک مجموعه‌ رمان چهار بخشی به قلم یئونگدو لی (Yeongdo Lee) است؛ نویسنده‌ای که یکی از پیشگامان ژانر فانتزی کره محسوب می‌شود. داستان این رمان غنی حول 4 نژاد می‌چرخد (انسان، Rekkon ،Tokebi و Nhaga) و در مورد دسیسۀ نژاد Nhaga بر علیه سه نژاد دیگر است با این شعار که: «سه بر یک چیره می‌شود». لازم به ذکر است که هنوز نام نهایی این پروژه مشخص نیست و تریلر آن نیز تحت برچسب «بی‌نام» توسط IGN در دسترس قرار دارد.

شما در ادامه اولین تریلر منتشر شده از بازی را مشاهده می‌کنید:

دانلود 720
دانلود 1080

بهتر است این عنوان را دست کم نگیرید؛ با یک بازی جاه‌طلبانه روبه‌رو هستیم که احتمالاً به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد. KRAFTON به شدت روی این پروژه حساب باز کرده است و باور دارد که می‌تواند یک فرنچایز جهانی از این لایسنس ایجاد کند. به عنوان مثال، این شرکت طراح مفهومی مشهور یعنی ایان مک‌کیج (Iain McCaig) که در گذشته روی جلوۀ بصری فیلم‌های هالیوودی Harry Potter ،The Avengers ،Terminator و Star Wars نقش داشته را استخدام کرده است.

تبلیغات

ایان مک‌کیج مدتی پیش دربارۀ این پروژه چنین گفته بود:

The Bird that Drinks Tears با تمام داستان‌های فانتزی که خوانده‌ام فرق دارد و راه‌های تازه‌ای را برای اکتشاف طبیعت انسان ارائه می‌دهد. همین موضوع من را بیشتر از همه جذب می‌کند. این مجموعه‌ به اندازۀ The Lord of the Rings یا Dune حماسی ظاهر می‌شود. این دنیای فانتزی زنده، الگوهای باستانی سنتی با تصاویر رؤیا و کابوس کاملاً بدیع را با هم می‌آمیزد.

نظر شما در این باره چیست؟

DARKSIRENredstarmahdi12345Carddragonگیمری عادیLucciola BalladNimaSami 227Ashen undead the bearerعلیGodfather4224متینO2امین(Senua(lone wolfامیر حسینMohsenj74BehzaaadAminTSLvahid gamermore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا