هاست پرسرعت
بازی

اولین تصاویر فیلم Lee با هنرنمایی کیت وینسلت منتشر شدند

اولین تصاویر فیلم Lee با هنرنمایی کیت وینسلت منتشر شدند

جدیدترین پروژه کیت وینسلت، Lee، نام دارد که داستان زندگی فوق‌العاده لی میلر، مدلی است که عکاس شد و برای کارش در قرن ۲۰ شناخته شده است.

تبلیغات

این فیلم را الن کوراس کارگردانی کرده و قرار است ۹ سپتامبر (۱۸ شهریور) در جشنواره فیلم بین‌المللی تورنتو پخش شود. درحالیکه اکران سینمایی گسترده‌ای برای فیلم در نظر گرفته نشده، اولین تصاویر فیلم توسط پایگاه خبری Vanity Fair منتشر شده است.
شخصیت اصلی فیلم، لی، کارش را بعنوان یک مدل آغاز کرده و برای مجلاتی همچون Vogue در قرن ۲۰ کار کرده است. گرچه کارش با آغاز جنگ جهانی دوم همزمان شده و میلر عکاس مجله Vogue شد و وقایع جنگ را مستند کرد. وی در جوانی سرآمد دنیای مد بود و با من ری همکار شد و به یکی از تاثیرگذارترین مستندسازان جنگ جهانی دوم تبدیل شد.

وینسلت در فیلم لی نقش شخصیت برجسته‌ی لی میلر را ایفا می‌کند. تصاویر جدید فیلم اولین نگاه بر تغییر شکل او از قامت یک مدل به عکاس را به نمایش می‌گذارند. اولین تصویر او را پشت دستگاه تایپش نشان می‌دهد درحالیکه سیگار می‌کشد و به بیرون از کادر نگاه می‌کند. این تصویر نقطه مقابل مدل بودنش در زمان جنگ است.

تصویر دیگری او را در کنار اندی سمبرگ در نقش دیوید اسکرمن نشان می‌دهد که همکار روزنامه‌نگارش است. آن‌ها به ساختمان خالی نگاه می‌کنند درحالیکه وینسلت ژاکت ارتشی سبز رنگی به تن دارد و دوربینی دور گردنش انداخته و سمبرگ پشت سرش حرکت می‌کند.

ماریون کوتیار، الکساندر اسکاشگورد، آندره آ ریسبرو و جاش اوکانر دیگر بازیگران فیلم هستند. این فیلم به کارگردانی الن کوراس و قلم لیز هانا، جان کالی و ماریون هوم براساس کتابی نوشته آنتونی پنرز است و دو روز دیگر اکران می‌شود.

شما عزیزان می‌توانید این تصاویر را از گالری زیر مشاهده کنید:

منبع: کولایدر

Niko_BladeSamadmarioحمیدرضا فروزانmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا