هاست پرسرعت
بازی

اولین واکنش‌ها به فیلم Ant-Man 3 | شروعی خوب برای فاز پنجم مارول

اولین واکنش‌ها به فیلم Ant-Man 3 | شروعی خوب برای فاز پنجم مارول

به تازگی اولین واکنش‌ها به فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania منتشر شده که آن را شروع خوبی برای فاز پنجم مارول توصیف کردند.

تبلیغات

زمانی زیادی تا اکران فیلم انت‌من و واسپ: کوانتومانیا (Ant-Man and the Wasp: Quantumania) روی پرده سینماها باقی نمانده، فیلمی که به عنوان جدیدترین اثر از دنیای سینمایی مارول، فاز پنجم آن را شروع خواهد کرد.

برخی از منتقدان و بینندگان فرصت آن را داشتند تا زودتر به تماشای فیلم «انت‌من ۳» بنشینند و حالا در شبکه‌های اجتماعی نظرات و واکنش‌های خود نسبت به این اثر را منتشر کردند. آن‌ها داستان‌سرایی این اثر و همچنین نقش‌آفرینی درخشان جاناتان میجرز در نقش شخصیت شرور کانگ فاتح را ستودند.

با توجه به واکنش‌هایی که برای فیلم «انت‌من و واسپ: کوانتومانیا» منتشر شده، ظاهرا این اثر واقعا شروعی خوب برای فاز پنجم دنیای سینمایی مارول بوده است. در ادامه می‌توانید اولین واکنش‌ها نسبت به این فیلم را مشاهده کنید.

نظرات درباره فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania

فیلم Ant-Man 3
فیلم Ant Man and the Wasp Quantumania

استیون واینتراب:

فیلم «انت‌من و واسپ: کوانتومانیا» شروع خوب و قدرتمندانه‌ای برای فاز پنجم مارول است. جاناتان میجرز در نقش کانگ واقعا فوق‌العاده است و مشتاقانه منتظر ادامه ماجراجویی این شخصیت در آینده مارول هستم. دو صحنه پس از تیتراژ خوب هستند و ارزش انتظار را دارند.

برندون دیویس:

فیلم «انت‌من و واسپ: کوانتومانیا» با اختلاف غیر عادی‎‌ترین و عجیب‌ترین فیلم مارول تا به امروز است. جاناتان میجرز واقعا برجسته است و شخصیت کانگ توانسته این اثر سینمایی را ارتقاء ببخشد. از سوی دیگر، نقش‌آفرینی جاناتان میجرز و پل راد در کنار یکدیگر هم جالب و پرتنش احساس می‌شود. این اثر پر از جلوه‌های ویژه کامپیوتری و کاراکترهای جذاب تازه است و همچنین مسیری مهیج را برای آینده دنیای سینمایی مارول هموار می‌کند.

شواریا چاوالا:

فیلم «انت‌من ۳» اثری بزرگ و برجسته به شمار می‌رود که سرانجام به برخی از سوالات در مورد مسیر حرکت دنیای سینمایی مارول در سه فاز حماسه مولتی‌ورس پاسخ می‌دهد. مدتی طول می‌کشد تا فیلم به جریان بیفتد اما در ادامه، پر از اکشن‌های خارق‌العاده، جلوه‌های بصری خلاقانه و شخصیت شروری عالی است. در کل، شروعی محکم بر فاز پنجم مارول به شمار می‌رود.

هانتر رادسی:

فیلم «انت‌من و واسپ: کوانتومانیا» شیرجه‌ای سریع و پر از جنب‌وجوش به عجیب‌ترین بخش‌های مارول است و جاناتان میجرز در نقش کانگ عالی بوده است.

فیلم انت‌‌من و واسپ: کوانتومانیا (Ant-Man and the Wasp Quantumania)
فیلم Ant Man 3

فیکو کانگیانو:

فیلم «انت‌من و واسپ: کوانتومانیا» بهترین فیلم در این سه‌گانه محسوب می‌شود که در آن، خطرات و پیامدهای اتفاقات بسیار بالا هستند. علاوه بر این، این فیلم یکی از بهترین شخصیت‎‌های شرور مارول یعنی کانگ را به نمایش در می‌آورد. صحنه‌های پساتیتراژ هم جالب بودند.

لورا سیریکیل:

فیلم «انت‌من ۳» خوب بود و جلوه‌های ویژه آن نیز درخشان بودند. دنیای کوانتوم واقعا زیبا است اما داستان اندکی ناامیدکننده به نظر می‌رسد. هر چند، تماشای فیلم اوقات سرگرم‌کننده‌ای را رقم می‎‌زند و از طنز خوبی بهره می‎‌برد.

اریک گولدمن:

فیلم «انت‌من و واسپ: کوانتومانیا» از لحاظ بصری بسیار خلاقانه است و از دو فیلم قبلی کاملا متمایز شده است. پایان داستان اندکی ناامیدکننده احساس می‌شود اما به طور کلی، اثر خوبی است که شما را برای آینده شخصیت کانگ با بازی جاناتان میجرز امیدوار می‌کند.

فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania
فیلم Ant Man 3

آدام لنس گارسیا:

فیلم «انت‌من و واسپ: کوانتومانیا» اساسا فیلم ساخته نشده پیتون رید از دنیای جنگ ستارگان به شمار می‌رود که بر محوریت شخصیت انت‌من است.

جرماین لوسیر:

فیلم «انت‌من و واسپ: کوانتومانیا» همانند فیلم‌های استار وارز، اثری پر از ماجراجویی‌های علمی تخیلی است که جهان‌سازی بسیار خوبی دارد. طنز داستان خوب است و جاناتان میجرز و میشل فایفر نیز فوق‌العاده بودند.

تسا اسمیت:

فیلم «انت‌من ۳» ترکیبی از مارول و استار وارز به شمار می‌رود که در آن، شخصیت‌های کانگ و مودوک بسیار جالب‌توجه بودند. صحنه‌های پساتیتراژ نیز جالب و مهم هستند.

منبع: کولایدر – اسکرین رنت

UNCLE ARTURmeysambRezaKratosMasterAli_pxامیرニマ・シャムス氏Artin_Gamearwachdogs

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا