هاست پرسرعت
بازی

ایلان ماسک: Elden Ring بهترین بازی سال است

ایلان ماسک: Elden Ring بهترین بازی سال است

ایلان ماسک (Elon Musk) در توییتر اعلام کرد که بازی Elden Ring را به پایان رسانده و به نظرش، این ساخته‌ی فرام سافتور (FromSoftware) بازی سال 2022 خواهد بود.

دوشنبه‌ی هفته‌ی پیش نامزدهای گیم اواردز 2022 (The Game Awards) اعلام شد و Elden Ring یکی از نامزدهای بازی سال لقب گرفت. اکنون، ایلان ماسک در پاسخ به توییت هنرمندی به نام WLOP که Elden Ring را شانس اصلی کسب این جایزه می‌دانست، نوشت:

قطعاً.

ایلان ماسک

در ادامه نیز رئیس شرکت ریزر (Razer) یعنی مین لیانگ تن (Min-Liang Tan) از ماسک پرسید که آیا این بازی را به پایان رسانده است یا خیر. او در جواب گفت:

تبلیغات

با آنکه رد کردن بعضی جاهایش بسیار سخت بود، بله.

ایلان ماسک

ماسک در توییتی دیگر نیز شکست مالنیا (Malenia)، یکی از سخت‌ترین باس‌فایت‌های این عنوان اکشن نقش‌آفرینی به زعم هواداران، را بسیار دشوار دانست. با این حال اما، برخی بر این باورند که ایلان ماسک بازی را به اتمام نرسانده است. پیش‌تر نیز برخی از ادعاهای او در توییتر را افراد مختلفی از جمله کارمندان خود این شرکت تکذیب کرده و از ماسک انتقاد کرده بودند.

از سوی دیگر، به نظر نمی‌رسد که او مهارت چندانی در بازی Elden Ring داشته باشد. ماسک در ماه مه جزئیات شخصیت خود در بازی را در توییتر به اشتراک گذاشت. سپس، افرادی به این موضوع اشاره کردند که او بار بسیار زیادی را با خود حمل می‌کند که باعث کاهش سرعت تحرک شخصیتش می‌شود و عنوانی دشوار همچون Elden Ring را برای او بسیار سخت‌تر می‌کند. با توجه به این عمل که احتمالاً به عدم فهم درست او از سازوکار گیمپلی بازی مربوط می‌شود، بعید به نظر می‌رسد که ماسک توانسته باشد بازی را به پایان برساند.

همچنین، مدتی که ماسک می‌تواند به بازی کردن اختصاص بدهد بی‌شک در ماه‌های اخیر کاهش یافته است. او چندی پیش عنوان کرده بود که به دلیل مشغله‌ی کاری، در دفتر کار خود می‌خوابد و به خانه نمی‌رود. به تازگی نیز انتقادات بسیاری از تصمیمات او در مقام رئیس توییتر صورت گرفته بود.

خستهMehran.BaیوهانDARKSIRENSparklingBlueBehzaaadگیمر غمگینNVIDIA GeForce GTXTlou part 2 game of the centuryهادی صفایی77JinxAn anonymous...Eternal...Kratos.شبح .gsxrAminTSLTUPACInvisible bearded userشرکmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا