بازی

ایوان مک‌گرگور از فصل دوم Obi-Wan Kenobi می‌گوید

ایوان مک‌گرگور از فصل دوم Obi-Wan Kenobi می‌گوید

بازیگر محبوب، ایوان مک‌گرگور از وضعیت ساخت فصل دوم سریال «Obi-Wan Kenobi» صحبت کرده و گفته است مشتاق است تا دوباره در این سریال حضور داشته باشد.

ایوان مک‌گرگور از سال 1999 با فیلم «Star Wars: Episode I – The Phantom Menace»، در حال بازی کردن در نقش اوبی وان کنوبی بوده است. در سه‌گانه اصلی فیلم‌ها این نقش برعهده الک گینس بود و بعد از آن مک‌گرگور بازی در این نقش را بر عهده گرفت. با این وجود که سه فیلم انحصاری برای این شخصیت ساخته شد، طرفداران خواهان ساخت فیلم‌های بیشتری از این شخصیت بوده‌اند.

بالاخره بعد از دو دهه در سال 2022، ایوان مک‌گرگور به نقش اوبی وان کنوبی بازگشت. سریال «Obi-Wan Kenobi» با پیشی گرفتن از سریال «The Mandalorian»، تبدیل به موفق‌ترین سریال شبکه دیزنی پلاس شد. با وجود اینکه داستان این سریال از دیگر عناوین جنگ ستارگان مستقل است، هنوز هم جا برای ساخت فصل دوم آن وجود دارد.

ایوان مک‌گرگور راجع به فصل دوم این سریال گفته است که:

تبلیغات

من کاملا برای فصل دوم این سریال آماده‌ام و دوست دارم در آن حضور داشته باشم. کاملا صادقانه می‌گویم که هنوز برنامه‌ای برای ساخت فصل دوم وجود ندارد. فکر می‌کنم سازندگان سریال منتظر زمان مناسبت هستند ولی هنوز خبری به من نرسیده است.

با در نظر گرفتن موفقیت چشم‌گیر فصل اول سریال اوبی وان کنوبی، تایید شدن ساخت فصل دوم آن شوکه کننده نخواهد بود. مطمئنا دیزنی قصد دارد تا از عشق مک‌گرگور به این شخصیت و محبوبیت وی در بین طرفداران بیشترین بهره را ببرد. از آن جایی که با گذر زمان سن مک‌گرگور به سن اوبی وان در سه گانه اصلی جنگ ستارگان نزدیک می‌شود مشتاقیم تا ببینیم دیزنی داستان این شخصیت را چگونه هدایت می‌کند.

فارغ از تصمیم دیزنی، آن‌ها باید داستانی را بازگو کنند که برای طرفداران این دنیای عظیم جذاب باشد و صرفا برای ادامه دادن موفقیت سریال دست به ساختن فصل دوم آن نزنند. اوبی وان کنوبی شخصیتی است که شایسته حساسیت زیادی است و امیدواریم دیزنی این امر را در نظر بگیرد.

منبع: مووی‌وب

Dr.PyroAlbertDARKSIRENPashmak..darhalkhabmeysamb
حتما بخوانید : آربیتراژ چیست؟

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا