هاست پرسرعت
بازی

ایکس باکس و بتسدا برای گیمزکام ۲۰۲۳ تایید شدند

ایکس باکس و بتسدا برای گیمزکام ۲۰۲۳ تایید شدند

تایید شده است که دو برند ایکس باکس و بتسدا (Bethesda) از مایکروسافت، در رویداد گیمزکام ۲۰۲۳ (Gamescom) ماه آینده حضور خواهند داشت.

تبلیغات

پایان ماه مه و تقریباً تمام ماه ژوئن، مجموعه‌ای از مراسم و رویدادها را به همراه داشت که شامل معرفی‌ها و افشاگری‌های مهمی توسط تعدادی از ناشران بزرگ در سراسر صنعت شد.

مرحله بعدی گیمزکام، امسال به عنوان یک رویداد دیجیتالی و حضوری در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود و افتتاحیه آن برای تاریخ ۲۲ آگوست (۳۱ مرداد) برنامه‌ریزی شده است.

برای مثال تایید شده که ایکس باکس و بتسدا در مراسم گیمزکام امسال حضور خواهند داشت. این خبر را صفحه رسمی گیمزکام در توییتر اعلام کرده؛ هرچند جزئیات بیشتری در مورد میزان مشارکت آن‌ها و اینکه چه نوع محتوایی را می‌توانیم انتظار داشته باشیم، منتشر نشده، اما به زودی اطلاعات بیشتری ارائه خواهد شد.

اخیراً نیز تایید شد که ایکس باکس، یکی از غرفه دارانی است که در توکیو گیم شو ۲۰۲۳ (Tokyo Game Show)، در ماه سپتامبر (شهریور ماه) حضور پیدا می‌کند.

در اوایل سال جاری، اعلام شد که نینتندو نیز در گیمزکام ۲۰۲۳ شرکت می‌کند؛ هر چند از سوی دیگر، سونی برای دومین سال متوالی از حضور در این رویداد صرف نظر کرده است.

ایکس باکس و بتسدا برای گیمزکام ۲۰۲۳ تایید شدند. "ایکس باکس و بتسدا برای گیمزکام ۲۰۲۳ تایید شدند"

منبع: GamingBolt

CarddragonDARKSIRENGidoraمنتظر بازی hollow knight:silk songlul-bookS.mققنوس آسمانsobi waltBehzaadNemesisLeon S. KennedyOmid_Fsh3doMasterمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)Spider-ManArcix™ツ`UNCLE ARTURBaBa WossEAGAMERmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا