بازی

بازگشت به سیاره مندلور در تریلر فصل سوم سریال The Mandalorian

بازگشت به سیاره مندلور در تریلر فصل سوم سریال The Mandalorian

به تازگی تریلری برای فصل سوم سریال The Mandalorian از دنیای جنگ ستارگان منتشر شده که بازگشت به سیاره مندلور را نشان می‌دهد.

سریال مندلورین (The Mandalorian) اولین سریال از دنیای جنگ ستارگان به شمار می‌رود که به هنگام پخش خود توانست توجه بیننده‌های بسیاری را به خود جلب کند و حالا نیز این بینندگان مشتاقانه منتظر تماشای فصل سوم این سریال هستند.

به تازگی در رویداد D23 Expo تریلری برای فصل سوم سریال «مندلورین» منتشر شده که دین جارین با بازی پدرو پاسکال (Pedro Pascal) و همچنین گروگو را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده برای فصل سوم این سریال را مشاهده یا دانلود کنید

پخش فصل دوم سریال «مندلورین» در ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی به پایان رسید و از آن زمان نیز نزدیک به دو سال است که بیننده‌ها شاهد ماجراجویی مندو و گروگو نبوده‌اند. البته آن‌ها در نیمه دوم فصل اول سریال کتاب بوبا فت (The Book of Boba Fett) حضور داشتند.

تبلیغات

در آن سریال، دین جارین تصمیم گرفت که به بوبا فت با بازی تمورا موریسون (Temuera Morrison) و فنک شند با بازی مینگ نا ون (Ming-Na Wen) کمک کند و گروگو نیز تصمیم گرفت که تمرینات جدای خود با لوک اسکای‌واکر با بازی مارک همیل (Mark Hamill) را رها کند و با مندو همراه شود.

تریلر منتشر شده برای فصل سوم سریال «مندلورین» شخصیت آرمورر با بازی امیلی اسوالو (Emily Swallow) و بو کتان با بازی کتی سکف (Katee Sackhoff) را نیز نشان می‌دهد. این تریلر همچنین سفر مندو و گروگو به سیاره مندلور را تایید می‌کند.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد داستان فصل سوم سریال «مندلورین» در دست نیست اما بنابر خبرهای قبلی، بازیگر برجسته کریستوفر لوید (Christopher Lloyd) قرار است در فصل سوم نقش‌آفرینی کند اما نقش او هنوز مشخص نیست. پخش فصل سوم سریال «مندلورین» از ماه فوریه سال ۲۰۲۳ میلادی (بهمن ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس شروع می‌شود.

منبع: کولایدر

AdaAli G_HmeysambSARDSIDERS

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا