بازی

بازگشت تایسا فارمیگا در دنباله فیلم The Nun

بازگشت تایسا فارمیگا در دنباله فیلم The Nun

تایسا فارمیگا که در فیلم The Nun ایفاگر نقش یک خواهر روحانی بود، در دنباله این اثر بازخواهد گشت.

فیلم The Conjuring توسط جیمز وان (James Wan) زمینه‌ساز ساخت آثار متعددی در ژانر وحشت شد که یکی از آن‌ها The Nun نام داشت. اثری که به روحانی مخوف این فرنچایز پرداخت و با استقبال خوبی از سمت مخاطبین مواجه شد. در حالی که طی چند وقت گذشته شاهد اعلام رسمی ساخت دنباله این فیلم بودیم، حال طبق گزارش خبرگزاری ددلاین مشخص شده که شاهد بازگشت یکی از ستارگان فیلم اول به نام تایسا فارمیگا (Taissa Farmiga) در این دنباله خواهیم بود.

این دنباله که توسط مایکل چاوز (Michael Chaves) ساخته می‌شود، در سال 1956 جریان داشته و روایت‌گر بازگشت موجود اهریمنی شناخته شده این فرنچایز خواهد بود. حال برای باری دیگر خواهر آیرین مجبور می‌شود تا به مقابله با او پرداخته و تهدیدات این موجود خبیث را دفع نماید. تایسا فارمیگا در صفحه انیستاگرام خود نیز بازگشتش به این نقش را تایید کرده است.

تبلیغات

جیمز وان در کنار تهیه‌کنندگی این فیلم، با همکاری آکلا کوپر (Akela Cooper) وظیفه نویسندگی آن را نیز بر عهده خواهد داشت. بونی آرونز (Bonnie Aarons) نیز باری دیگر بازگشته و ایفاگر نقش راهبه اهریمنی این مجموعه خواهد بود. هنوز مشخص نیست که چه بازیگران دیگری در این پروژه به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم The Nun 2 در تاریخ 8 سپتامبر 2023 (17 شهریور 1402) در سینما اکران خواهد شد.

منبع: مووی‌وب

BlackCitymahdi12345FINN

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا