بازی

بازگشت شخصیت مرموز The Incredible Hulk در فیلم Captain America 4

بازگشت شخصیت مرموز The Incredible Hulk در فیلم Captain America 4

شخصیت مرموز فیلم The Incredible Hulk در سال 2008، نقشی مهم در پروژه Captain America: New World Order ایفا خواهد کرد.

پس از آن که در پایان سریال The Falcon and the Winter Soldier شاهد تبدیل سم ویلسون با هنرنمایی آنتونی مکی (Anthony Mackie) به کاپیتان آمریکای جدید دنیای سینمایی مارول بودیم، ساخت فیلم جدید و مستقل کاپیتان آمریکا نیز به سرعت در دستور ساخت قرار گرفت. پروژه‌ای که حال تحت عنوان Captain America: New World Order شناخته شده و میزبان بازگشت یکی از شخصیت‌های مرموز فیلم The Incredible Hulk در سال 2008 خواهد بود.

اگر که به یاد داشته باشید، تیم بلیک نلسون (Tim Blake Nelson) 15 سال پیش در فیلم The Incredible Hulk ایفاگر نقش دانشمند مرموزی بود که به بروس بنر برای کنترل قدرتش کمک کرد. با این حال در پایان این فیلم شاهد تبدیل شدن او به موجودی عجیب و غریب بودیم که طی تمام پروژه‌های 4 فاز گذشته به هیچ عنوان مورد اشاره قرار نگرفت و گویی برای همیشه فراموش شده بود.

حال که شاهد بازگشت تیم راث (Tim Roth) در قامت ابومینیشن هستیم، شخصیت مرموزی که تیم بلیک نلسون ایفاگر نقش آن بود نیز در پروژه کاپیتان آمریکا 4 به عنوان شخصیت شرور حضور خواهد داشت.

تبلیغات

علی‌رغم این که هنوز مشخص نیست پایان شوکه‌کننده فیلم The Incredible Hulk باعث رقم خوردن چه موجودی شده است، اما بازگشت تیم بلیک نلسون پس از گذشت 15 سال قطعاً باعث خشنودی طرفداران MCU خواهد شد. زیرا این مسئله نمایانگر هم‌بستگی تمامی آثار سینمایی مارول بوده که حتی قدیمی‌ترین پروژه MCU نیز پس از گذشت این همه سال هنوز هم به اتفاقات جدید مرتبط خواهد بود.

در هر حال باید صبر کرد و دید که تیم بلیک نلسون چگونه به عنوان شخصیت شرور فیلم Captain America: New World Order به تصویر کشیده خواهد شد. پروژه‌ای سینمایی که برای اکران در تاریخ 3 مه 2024 (14 اردیبهشت 1403) در نظر گرفته شده است.

منبع: کولایدر

DARKSIRENMr.BadGuyHulkmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا