هاست پرسرعت
بازی

بازی رومیزی Elden Ring معرفی شد

بازی رومیزی Elden Ring معرفی شد

شرکت Steamforged Games به صورت رسمی از ساخت بازی رومیزی Elden Ring خبر داد. همچنین این استودیو اعلام کرد که یک کمپین Kickstarter برای کمک به تولید بازی مذکور برنامه‌ریزی شده است.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی رومیزی Elden Ring دارای یک سیستم «مبارزه بدون تاس هوشمند» است که بازیکنان را وادار می‌کند تا در مبارزات خود با دشمنان متعدد Lands Between استراتژی و سازگاری داشته باشند.

بازیکنان در بازی رومیزی Elden Ring سرزمین‌های Lands Between را کاوش خواهند کرد، با مکان‌های نمادین بازی مواجه می‌شوند و با شخصیت‌های مختلف تعامل خواهند داشت. جزئیات بیشتر در مورد این بازی رومیزی به همراه تاریخ شروع کمپین Kickstarter به‌زودی اعلام خواهد شد.

اعلام خبر ساخت بازی رومیزی Elden Ring با توجه به رابطه نزدیک Steamforged Games با شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) چندان تعجب آور نیست. Steamforged Games تاکنون مجموعه‌ای از بازی‌های رومیزی سری Dark Souls را تولید کرده است که پرفروش‌ترین بازی‌های این توسعه‌دهنده به شمار می‌آیند. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که بازی رومیزی Dark Souls خود را با دو مجموعه جدید گسترش می‌دهد که هر دو برای پیش‌خرید در دسترس خواهند بود.

تبلیغات

مت هارت (Matt Hart)، یکی از بنیانگذاران شرکت Steamforged Games، در خصوص معرفی بازی رومیزی Elden Ring اظهار داشت:

Elden Ring یک بازی ویدیویی خیره کننده است و ما مفتخریم که نسخه رومیزی آن را عرضه کنیم. این که بگوییم تیم ما به این بازی علاقه‌مند است، می‌تواند دست کم گرفته شود. ماموریت ما همیشه ارائه اقتباس‌های رومیزی عالی است که جوهر آنچه طرفداران درباره آی‌پی می‌دانند و دوست دارند را به تصویر بکشد. طرفداران باید منتظر دنیای رومیزی تاریک و غنی باشند. دنیایی مملو از رمز و راز و خطر، همراه با نبردهای جذاب و اکتشافات مختلف. آماده باشید تا ساعت‌ها وقت خود را با این بازی صرف کنید و از تجربه آن لذت ببرید.

انتظار می‌رود به‌زودی اطلاعات بیشتری از بازی رومیزی Elden Ring در دسترس قرار بگیرد.

Jin sakaiInvisible bearded user❾❻︵✎﹏ȏṃıԀAmirhossein(بازرس)Free as the windKurosS.m(Squatlatex(Old man editionmeysambمتینAlisamulTHEVIL

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا