بازی

بازی Assassin’s Creed Mirage یادآور نسخه‌های پیشین مجموعه است

بازی Assassin’s Creed Mirage یادآور نسخه‌های پیشین مجموعه است

معاون اجرایی تولید این مجموعه اعلام کرد Assassin’s Creed Mirage که Ubisoft Bordeaux آن را ساخته است، یادآور تمام چیزهایی است که در نسخه‌های پیشین شاهد بوده‌‎ایم.

مجموعه‌ی Assassin’s Creed پس از سه نسخه‌ی نقش‌آفرینی که با Origins در 2017 آغاز شد، در پانزدهمین سالگرد خود به اصل و ریشه‌اش باز می‌گردد. یوبیسافت شب گذشته از Assassin’s Creed Mirage رونمایی کرد و آن را ادای احترامی به نخستین نسخه‌های این مجموعه خواند.

طی مصاحبه‌ای با رسانه‌ی VGC، معاون اجرایی تولید این مجموعه یعنی مارک الکسیس کوته (Marc-Alexis Côté) اعلام کرد که Mirage یادآور هر آن چیزی است که این مجموعه تا به امروز انجام داده است. او در ادامه نیز گفت که اگرچه این بازی با فناوری‌های استفاده‌شده در Valhalla ساخته شده است، اما بیش از پیش بر مخفی‌کاری، پارکور و مبارزات نزدیک تمرکز خواهد داشت.

بخشی از صحبت‌های او به شرح زیر است:

این نسخه، یادآور تمام چیزهایی است که در این مجموعه انجام داده‌ایم. بنابراین، عناصر نقش‌آفرینی زیادی ندارد و درست مانند دوره‌ی نخست بازی‌هایمان، بیش‌تر در سبک اکشن ماجراجویی قرار می‌گیرد. این بازی را با استفاده از فناوری Valhalla ساخته‌ایم، اما تجربه‌ای صمیمانه‌تر و متمرکزتر به بازیکنان ارائه می‌دهیم که آن‌ها را به اصل این مجموعه می‌برد؛ به خاور میانه، مخفی‌کاری بیش‌تر، پارکور بیش‌تر و مبارزات نزدیک بیش‌تر.

تبلیغات

مارک الکسیس کوته

همچنین، امروز اعلام شد که Assassin’s Creed Mirage بین 15 تا 20 ساعت گیمپلی دارد و با قیمت 50 دلار عرضه می‌شود. علاوه بر موارد یادشده، مارک الکسیس کوته تأیید نمود که شعبه‌ی بوردوی یوبیسافت مسئولیت ساخت آن را برعهده دارد؛ استودیویی که بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Wrath of the Druids را برای Assassin’s Creed Valhalla توسعه داده بود.

کوته در این باره نیز گفت:

شعبه‌ی بوردو همکاری‌اش با ما در AC را پیش از این و با کار روی Wrath of the Druids آغاز کرده بود. این استودیو تازه‌تأسیس است و هدف و توان اثرگذاری را دارا است که من را به یاد استودیوی خودم در شهر کِبِک می‌اندازد. این استودیو عمیقاً می‌خواهد دنیا را شگفت‌زده کند.

مارک الکسیس کوته

بازی Assassin’s Creed Mirage در تاریخی نامشخص از سال 2023 برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، استیدیا و آمازون لونا منتشر خواهد شد.

samulDARKSIRENJailor70Tlou part 2 game of the centuryPashmak..darhalkhabهمسایه ( فن بوی = پنچری )Paprikaامیر77Ellie TerminatorAlbertناتی گادKHEDER_Pro_Gamermahdi12345meysambvafadarمتینBehzaaadvahid gamer

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا