بازی

بازی Assassin’s Creed Odyssey امروز روی گیم پس عرضه می‌شود

بازی Assassin’s Creed Odyssey امروز روی گیم پس عرضه می‌شود

مایکروسافت (Microsoft) تأیید کرده است که بازی محبوب Assassin’s Creed Odyssey امروز روی سرویس ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) قرار خواهد گرفت.

این شرکت در جریان رویداد امروز TGS، انتشار بازی Assassin’s Creed Odyssey روی گیم پس را اعلام کرد و بازی مذکور برای مشترکین این سرویس در کنسول‌های ایکس باکس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

عنوان Assassin’s Creed Odyssey در سال 2018 منتشر و پس از آن، با عرضۀ بسته‌های الحاقی زیادی، از جمله گسترش‌دهندۀ داستانی Fate of Atlantis و حالت Story Creator Mode، از آن پشتیبانی خوبی شد. یوبیسافت (Ubisoft) به‌تازگی نیز DLC داستانی کراس‌اور بین نسخه‌های Valhalla و Odyssey را منتشر کرد (تحت آپدیتی برای بازی Valhalla).

تبلیغات

در سال گذشته، آپدیتی جهت پشتیبانی از نرخ فریم 60 فریم بر ثانیه برای بازی Assassin’s Creed Odyssey روی کنسول‌های نسل جدید منتشر شد و اکنون کاربران سرویس گیم پس می‌توانند این بازی جذاب را تجربه کنند.

BehzaaadmeysambErfan Teax PlayshamedvnThe ShiningعلیAshen undead the bearerLonesome guyshadowgod of warامیر حسینDr.PyroYennefer Of VengerbergAmirhossein(بازرس)کاکاسنگیمتینPC GAMERPorfosorvahid gamerTlou part 2 game of the centurymore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا