بازی

بازی Babylon’s Fall پس از مشکلات فراوان تعطیل خواهد شد

بازی Babylon’s Fall پس از مشکلات فراوان تعطیل خواهد شد

بازی پر از مشکل PlatinumGames و Square Enix یعنی Babylon’s Fall به زودی از فروشگاه‌ها حذف خواهد شد. هم‌چنین آپدیت‌های بزرگ این بازی هم لغو شده‌اند.

بازی اکشن آنلاین Babylon’s Fall که توسط استودیوی مستعد PlatinumGames توسعه یافته و توسط Square Enix منتشر شده رسما کار خود را در فوریه‌ی سال 2023 به پایان خواهند رساند. هم‌چنین فروش این بازی بر روی فروشگاه‌های آنلاین از امروز متوقف خواهد شد. این بازی به هنگام عرضه با نقدها و واکنش‌های منفی روبه‌رو شد و هرگز نتوانست از وضع بد اولیه‌ی خود رها شود.

شرکت Square Enix از طریق وبسایت رسمی بازی در بیانیه‌ای اعلام کرد که این بازی به زودی تعطیل خواهد شد. هم‌چنین آپدیت‌های بزرگ بازی که قرار بود وضعیت آن را بهبود ببخشند هم لغو شده‌اند. به هنگام نوشتن این مطلب، بازی هنوز از طریق فروشگاه پلی استیشن قابل خریداری است. بر روی استیم هم صفحه‌ی رسمی بازی آپدیت شده تا پیام “Babylon’s Fall در تاریخ 28 فوریه‌ی سال 2023 به سرویس خود پایان خواهد داد” نمایش داده شود.

پس از تعطیل شدن رسمی بازی، خود بازی و تمام آیتم‌هایی که درون آن خریداری شده‌اند دیگر قابل دسترسی نخواهند بود. Square Enix گفته که از الان تا زمان پایان کار بازی قصد دارد تا با فعالیت‌های درون بازی مختلف، قدردانی خود نسبت به بازیکنان را نشان دهد.

تبلیغات

از امروز فروش واحد پولی درون بازی یعنی Garaz هم متوقف خواهد شد. در نوامبر سال جاری قرار است شاهد به پایان رسیدن فصل دوم و هم‌چنین Battle Pass آن باشیم. پس از آن یک فصل پایانی آغاز خواهد شد که به بازیکنان آیتم‌های مختلفی را به صورت رایگان اهدا خواهد کرد.

همان‌طور که اشاره شد بازی Babylon’s Fall به هنگام عرضه به باد انتقاد گرفته شد. این بازی در حال حاضر بدترین بازی تاریخ پلی استیشن 5 بر روی وبسایت متاکریتیک و بدترین بازی امسال است.

Z2656vahid gamermeysambmariosamulJin sakaiچپ دستEmperor Nima ShamsKurosOld blacksmithامیر حسینEzio Auditore da FirenzeA,shکاکاسنگیMohsenj74HTSkyrim : The Elder Scrolls VshadowعلیLonesome guymore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا