بازی

بازی Disney Speedstorm رسما معرفی شد

بازی Disney Speedstorm رسما معرفی شد

بازی Disney Speedstorm با حضور شخصیت‌هایی چون کاپیتان جک اسپارو و میکی ماوس برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در حال توسعه است.

شما هرگز نمی‌توانید شاهد انتشار تعداد زیادی از بازی‌‌های کارتی خوب باشید، اما خوشبختانه طرفداران این ژانر در چند وقت اخیر حسابی راضی شده‌اند. به نظر می‌رسد که بازی‌های جذاب دیگری نیز در راه است؛ به عنوان مثال، در رویداد دیزنی و مارول، دیزنی و استودیو گیم‌لافت (Gameloft) از بازی Disney Speedstorm رونمایی کردند، یک عنوان کارتی و مسابقه‌ای جدید که با حضور شخصیت‌های دیزنی و پیکسار ساخته می‌شود.

بازی Disney Speedstorm دارای تعدادی شخصیت دوست داشتنی از جمله کاپیتان جک اسپارو، مولان، میکی ماوس، سالی و غیره خواهد بود و جهان‌های شناخته شده دیزنی و پیکسار نیز به نمایش گذاشته می‌شوند. می‌توانید انتظار مسابقه‌های آرکید با سرعت بالا، تقویت نیترو، مکانیک دریفت، طراحی‌ها و محیط‌های پویا را از بازی داشته باشید.

تبلیغات

البته، این عنوان یک بازی مسابقه‌ای کارتی است، شما می‌توانید از آیتم‌ها و سلاح‌های مختلف در برابر سایر مسابقه‌دهندگان به نفع خود استفاده کنید. در همین حال، این بازی ویژگی‌های قابل شخصی‌سازی، محتوای چندنفره و آنلاین و به‌روزرسانی‌های فصلی را ارائه خواهد کرد که به طور منظم شخصیت‌ها، محیط‌ها، گزینه‌های تزئینی، کلکسیون‌ها و موارد جدید دیگری را به بازی اضافه می‌کنند. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی را مشاهده کنید.

بازی Disney Speedstorm برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در حال توسعه است. طبق وب سایت بازی، این بازی رایگان خواهد بود و شامل خریدهای درون برنامه‌ای می‌شود. تاریخ انتشار آن هنوز اعلام نشده است اما Steam به ما می‌گوید که در سال 2022 شاهد انتشار بازی خواهیم بود.

دانلود 720
دانلود 1080
Dr.PyroO2@alistarmeysambmariovahid gameramir_hasanpoor

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا