هاست پرسرعت
بازی

بازی eFootball 2023 منتشر شد

بازی eFootball 2023 منتشر شد

شرکت کونامی بازی eFootball 2023 را برای پلتفرم‌های مختلف عرضه کرد. طبق اعلام این شرکت، به‌روزرسانی 2023 شامل بهبودها و محتویات زیادی می‌شود.

در حال حاضر دارندگان پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، PC و موبایل می‌توانند eFootball 2023 را به صورت رایگان دانلود کنند. نسخۀ 2023 در قالب یک به‌روزرسانی رایگان منتشر شده است که البته شامل نقل و انتقالات تیم‌ها در تابستان نیز می‌شود.

تبلیغات

دو تیم آث میلا و اینتر به صورت لایسنس شده به eFootball 2023 بازگشته‌اند و همچنین لیگ BBVA MX نیز حالا به بازی اضافه شده که شامل 18 تیم مکزیکی می‌شود.

eFootball جایگزینی برای سری معروف PES است که به صورت رایگان و در قالب یک سرویس در دسترس پلیرها قرار دارد. متاسفانه، این عنوان در وضعیتی نه‌چندان مناسب در دسترس قرار گرفت و از مشکلات متعددی رنج می‌برد. با وجود به‌روزرسانی‌های مختلف، همچنان طرفداران این سری از بازی سرویس‌محور جدید راضی نیستند، اگرچه بازی نسبت به وضعیت افتضاح بازۀ انتشار بهتر شده است. امیدواریم که مخاطبین از نسخۀ 2023 رضایت کافی را داشته باشند.

DARKSIRENMine mine mineJavad.StarKurosChris redfieldHerfeiyDr.PyroAMIR WAZOWSKImeysambعلیEmperor Nima ShamsLeon S. Kennedymario

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا